İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

web sitemde *.wmv görüntüyü izletmek istiyorum

Eklotje

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,

Web sitemde *.wmv uzantılı video görüntülerini download etmeden izlettirmek istiyorum fakat bunu bir türlü yapamadım.
Bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
dosya boyutların fazla uzun değilse benim resim ve video paylaşım sitem üzerinden kodları alarak yapabilirsin ama fazla büyük ise dosyalar elimden bişi gelmez :)

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
<embed width="250" height="250" src="dosyaadı.wmv">

pisces

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Media Playerla ilgili kontrolleri sağlamak için de şu eklentileri kullanabilirsin. Autostart, kullanıcı kontrollü başlangıç için (false) veya otomatik play için (true)
Ve loop özelliği için de aynı şekilde true, false komutlarını kullanabilirsin.

<embed src="xxx.wmv" width="250" height="250" autostart="false" loop="false"></embed>

Eklotje

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pisces ve unutmam arkadaşlarım,

ilk önce "flim.wmv" dosyayı hosta yükledim. Sizin kodlarıda gösterim yapmak istediğim sayfaya kaydettim ve hosta attım.
MediaPlayer göründü fakat yüklediğim flim.wmv çalışmadı, nerede hata yapıyor veya ne eksiğim olabilir acaba.

pisces

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Video yayını

pisces ve unutmam arkadaşlarım,

ilk önce "flim.wmv" dosyayı hosta yükledim. Sizin kodlarıda gösterim yapmak istediğim sayfaya kaydettim ve hosta attım.
MediaPlayer göründü fakat yüklediğim flim.wmv çalışmadı, nerede hata yapıyor veya ne eksiğim olabilir acaba.

Arkadaşım sanırım göstermek istediğiniz kaynak video nun linkini yanlış veriyorsunuz..
Sizin için aşağıdaki adreste örnek bir çalışma yaptım indirin ve aynı şekilde uygulama yapın.

http://www.muallim.biz/video.zip

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5