İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Web Sitemden En İyi Verimi Almak İçin ?

F

funcitytr

Misafir
Merhabalar...

Ben www.funcity-tr.com adresinin sahibiyim. Günlük 550 - 600 tekil hitimiz , 10000 bin e yakın çoğul hitimiz wardır. 2 yıldan uzun bir süredir aktif olan sitemden şu ana kadar para kazanmayı hiç denemedim. Ama şu anki sıkışıklığımdan dolayı artık en azından telefon paralarımı karşılamam gerekiyor. Sizin önerebileceğiniz, bi sistem warsa lütfen bildirin.

İyi Çalışmalar.. Herkese Başarılar....

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam,
Siten çok hoş :) Umarım yakında kazanç getirmeye de başlar... Ziyaretçilerinin ülke dağılımı nedir? Türkiye dışı ziyaretçi oranın nedir? Almanya, USA, gibi? Türk ziyaretçiler pek kazandırmıyor :( Son zamanlarda Turkticaret.net heryerde reklam vermeye başladı belki faydası olur sana da.

Para kazandırma bölümünden CashFiesta ve spedia'yı kaldırmak faydalı olabilir! Click4Cents'i kullanan duymadım!?!! bence daha az minimum ödeme sunan servislere ziyaretçilerini yönlendirmen kazancını hızlı toplaman açısından faydalı olur. 20$, oku-kazan için yüksek bir alt sınır gibi duruyor :(

F

funcitytr

Misafir
sitemi beğendiğine sevindim. O para kazana bölümü öylesine yapılmış zaten. referal linklerini felan da koymadım. onlarala üyeliğim bile yok yani. turkticaret.net e başvuru yaptım bakalım inşallah bi şeyler kazanırız. bi de kozmetikpazar.com ve odevim.com da uygun gibi geldi. Sence nasıl ? güvenlimidir, yada kazançlı olur mu bana...

F

funcitytr

Misafir
demin solemeyi unuttum ülkenin tamamnı nerdeyse turkiye .) belki siteyi ingilizce yapsam o zaman daha ii olacak..

F

funcitytr

Misafir
bi de ben moneybookers.com a üye oldum şimdi. oradan biraz kazanmayı denicem.... swift kodu die bi şe sordu.. o kod ne nerden bulabilirim yada biliyorsanız bana söylermisiniz ? yapı kredinin.......

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
4440444. Bir telefonla öğrenebilirsin :)
Moneybookers'tan nasıl para kazanacaksın?!?!! Para kazanma projeni bize de açarmısın?

F

funcitytr

Misafir
walla ben nasıl kazanacağımı bilsem .) denicem işte bi şeyler şimdi odevim.com un bannerini yerleştirdim. siz bu işlerden anlayan biri olduğunuz için size soruyorum. NAsıl kazanbilirim nasıl yapabilirim, en iyi hangisi kazandırır, en güvenlisi hangisidir... tavsiyelerinizi bekliyorum.....

O

osari

Misafir
Öncelikle web siten hoş olmuş .Aslında benimde fazla bir bilgim yok ama sana fikir olması açısından bir iki şey yazayım dedim. Cep telefonu bölümünü geliştirmeni tavsiye ederim. Bu aralar bu melodidir logodur bir furya koptu gidiyor. Buraya belki paralı hizmet veren sitelerden bir konuşursan komisyon karşılığı reklamlar kopartabilirsin. Ödevim.com iyi gibi duruyor fakat sanırım 4 satış yapmadan ödeme yapmıyorlar. Bu paranı almanı biraz uzatabilir. Birde bonuspara.net var. Onu ben yeni kullanmaya başladım (eski olabilir ama yeni gördüm) aşşağıda benim sayfamda reklamlarını görebilirsin. Reklamları geç açılıyor. Tıklama başına 5.000 lira veriyorlar ama gelecek vaat eden bir sistem gibime geldi.

Sana iyi kazançlar

OZAN

http://www.angelfire.com/ak4/ozansari/resimler/eskrim1/Eskrim01.html

F

funcitytr

Misafir
odevim.com dan o kadar satış gerektiğini bilmiyordum .) gördüğüm ii oldu... kaldıriim bari. turkticaret.net ten mail geldi.... 1 Cpm : 0,1 $ olarak öneri yaptılar. Bu benim baya işime gelecek.. Çünkü sitem günde 10000 çoğul alıyor. günde 1 dolar dan ayda 30 dolar :) yeter şimdilik bana..... Ayhan senin de önerilerini bekliyorum bu arada..... by by

M

mcicek

Misafir
arkadaşlar ödevim.com sadece satışa değil, 500 tıklamaya da 5.000.000 tl ücreti hemen ödüyor. satış komisyonu ise yüzde elli. yani sizin aracılığınızla 40 milyon tl'lik yıllık üyelik satılırsa bir anda 20 milyon tl'lik krediniz oluyor. dördüncü değil, üçüncü satıştan itibaren ödeme yapıyorlar.

I

ironduke

Misafir
arkadaşlar para kazanmak isteyen xxx absürt site yapacak başka yolu yok, diğer türlü 1 sene bekler alırsınız üçbeş kuruş ve heba olur 1 seneniz pc başında

F

funcitytr

Misafir
galiba haklısın..... turkticaret.net in reklamını koydum. onu da galiba bilerek yavaş açtırıyorlar. acaip yavaş yüklenior. sitemin normalde çoğul hiti 3000 in üzerindeyken, günde 800-900 görünüyor .) azmin elinden kimse kurtulamaz ... başaracam....

OguzKaganAslan

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
hostbul.net altin uyeyim... duzenli odeme yapıyor... onun dışında biyerden para beklemiyorum... ziyaretci sayımı arttırıp mesaj atanlara websitesi yapıyorum... unutmayın en iyi para gercek ekonomide...

L

levocan

Misafir
turkticaret.net ten para kazanabilmek için satış ortagı mı olacagız yoksa reklam gösterim basına mı para veriyor ??

OguzKaganAslan

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
bu konudaki bir topic e göz atmanı öneririm...

http://forum.iyi.net/viewtopic.php?t=15541

turkticaret gosterim başına para veriyor... sitelerinden başvuracaksın... sana uygun olan reklam sistemini mail yoluyla haber veriyorlar kabul edilince... bu arada iyi ki hatırlattın bakalım bizim hesap kaç lira olmuş... :)) uzun zamandır bakmamıştım... ehuehu...

L

levocan

Misafir
Selamlar;
evet ben de basvurdum ve mail geldi..
Simdi yerleştircegim ko gelecek.
Aklıma takılan bir konu var bu gösterim tekil mi cogul mu ?
yani 1000 kişi geldiğinde mi yoksa 1000 kişi reklamı gördüğünde mi 0,1 $ alacagım??

Teşekkürler...

F

funcitytr

Misafir
çoğul gösterim başına 0.1 $ veriyorlar ben koydum anasayfamda da reklamları yok şimdi 60.000 olmuş. 100.000 olunca 10 $ alacam .) ben sana solim hiç bu işe girme turkticaret.net den hayır gelmez. ben sadece bu kadar geldim diye kaladırmıyorum. ilk paramı aldığımda kaldıracağım. Şu anda NokiaGame 'in reklamı var. Ondan iyi para gelir gibi. yane üye başına 0.25 $ veriorlar günde 25 kişi üye olsa 10 gün yayında kalsa 250 kişi yapior. buda 62.5 $ yapior neyin kötüsü biraz idare eder beni işte...

kolay gelsin...

P

paradoks

Misafir
turkticaret.net para vermiyor boşuna bekleme ! 1 aydır ödeme alamayan bir arkadaşım var maillerine bile cevap vermiyorlarmış

bu arada nokia için hangi siteden alınıyor link siteme koymak için

F

funcitytr

Misafir
reklamz.com dan alınıyor. fakat şu anda hala verir mi bilmiyorum. ilk katılan bneim galiba bu uygulamaya.... turkticaret.net in ödeme yapmadığına emin misin ? o kadar gösterim yaptık. turkticaret.net in bi kuralı var ama sayfa açıldığında ilk ekranda gösterilecek. eğer göstermediyse ödemezler tabi... ben şansımı denicem yinede....

P

paradoks

Misafir
funcitytr' Alıntı:
reklamz.com dan alınıyor. fakat şu anda hala verir mi bilmiyorum. ilk katılan bneim galiba bu uygulamaya.... turkticaret.net in ödeme yapmadığına emin misin ? o kadar gösterim yaptık. turkticaret.net in bi kuralı var ama sayfa açıldığında ilk ekranda gösterilecek. eğer göstermediyse ödemezler tabi... ben şansımı denicem yinede....

dostum ödemiyor arkadaşın 30$ parası vardı paranın üzerine yattılar istersen şansını bir dene 10$ dan sonra hemen başvur bakalım ödeyeceklermi?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5