İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Web Sitemi Nasıl Satarım?

oznavc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,sitemi satmaya karar verdim fakat ilk defa satış yapacağımdan neler yapmam gerektiğini bilmiyorum.Yapmam gereken işlemler nelerdir?

karaduman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam pm atmasanız biz de öğrensek.
Arkadaşın konuyu açması iyi oldu. Benim de kafamı kurcalıyordu.
Sahibinden, gittigidiyor falan gibi güvenli eticaret sitelerinde satmak mı lazım acaba. O tür sitelerde de fazlaca komisyon alınıyor.
yüzyüze görüşme haricinde internetten domain alışverişi nasıl yapılır?
nasıl güvenilir?

oznavc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
p.m. için teşekkürler fakat domain işlemleri ve site dosyalarını verme işlemi tam olarak nasıl oluyor?

Retall

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu konuyu bende öğrenmek istiyorum arkadaşlar. arkadaş iyiki konuyu açmış.
yardımcı olacak kimse yok mu?

mrtogz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
sitenizin özelliklerini, site alım-satım kısmındaki şablona göre yazarsınız ve konunuzu açarsınız.Almak isteyen teklifini sunar,ya da siz sitenizin değerini belirtir,ona göre bir alıcı bulmayı ümit edersiniz.

oznavc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitenizin özelliklerini, site alım-satım kısmındaki şablona göre yazarsınız ve konunuzu açarsınız.Almak isteyen teklifini sunar,ya da siz sitenizin değerini belirtir,ona göre bir alıcı bulmayı ümit edersiniz.

Peki domaini ve site dosyalarını nasıl veriyoruz ve hangi dosyaları vermemiz lazım?

mrtogz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
eğer hostingden ayrı yapıyorsanız satışı; domaini, alıcının size vereceği host firmasına yönlendirmeniz gerekiyor.Basit bir işlem bu.ama genelde hosting dahil olarak site satışı yapılıyor. Eğer böyle yaparsanız, siteye ve hostinge ait şifreleri alıcıya vererek satışı gerçekleştirmiş olursunuz.

oznavc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eğer hostingden ayrı yapıyorsanız satışı; domaini, alıcının size vereceği host firmasına yönlendirmeniz gerekiyor.Basit bir işlem bu.ama genelde hosting dahil olarak site satışı yapılıyor. Eğer böyle yaparsanız, siteye ve hostinge ait şifreleri alıcıya vererek satışı gerçekleştirmiş olursunuz.

Benim hesabımda birden fazla domain var,ben sadece bir domaini vereceğim,hosting dahil değil,ne yapmam lazım?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5