İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Web Sitemiz Mübare CUMA Günü Açılıyor . !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

vpsserver

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşım senin beynin sorunlu gerçekten.Belli oluyorki semihin arkadaşısın yancısısın.

Bana 1 kere vps inde sorun olduğunu belirttin.10 dakika kesinti oldu diye bizi aşağılamaya kalktın.Müşterisen bile haddini biliceksin.Vps i aldın da bizi satın almadın.Kimseye zorla vps satmıyoruz.Test imkanı veripte satıyoruz.Reset atılma olacaktır elbet.Ancak dolandırıcının yanında olanda bizim için dolandırıcıdır.

YAPMIŞ OLDUGU AĞIR HİTAMLARDAN DOLAYI ŞAHSIN BANLAMANMISI TALEP EDİYORUM.

tenzin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
edit: tartışmalara katılmam. polemiklere girmem ...

StilServer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SANA GELİNCE SEMİH.SADECE UYARIYORUM.SALDIRIYI YAPTIĞIN NET VE KESİN.
KESİP KESMEMEK SANA KALMIŞ AMA O SALDIRI KESİLMEZ İSE GEREKENİ BEN .
YAPACAĞIM

vpsserver

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SAYIN ATILIM BEY KANITLAYIN O HALDE SALDIRIDA BULUNDUĞUMU ? LÜTFEN GEREKSİZ YAZILAR İLE KONUMU KARALAMAYIN VE KİMSEYİ TEHTİT ETMEYİN !

Cag Host

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
semihi birkaç aydır tanırım sunucularımı ondan tahsis ederim ve şu ana kadarda herhngi bir sorunla karşılaşmadım ayrıca müşterisine haddini bil diyen adamların semih gibi dürüst adamları karalamasıda ayrı bir muamma semih bey bu şahsa cevap vererek hata yapmıstır lakin bu şahıs cevap verilemeyecek kadar düşük bir şahıstır her halinden belli konularda satış baltalamanın cezası birçok forumda ban ile sonuçlanır bilgilendirme yapayım.

vpsserver

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
semihi birkaç aydır tanırım sunucularımı ondan tahsis ederim ve şu ana kadarda herhngi bir sorunla karşılaşmadım ayrıca müşterisine haddini bil diyen adamların semih gibi dürüst adamları karalamasıda ayrı bir muamma semih bey bu şahsa cevap vererek hata yapmıstır lakin bu şahıs cevap verilemeyecek kadar düşük bir şahıstır her halinden belli konularda satış baltalamanın cezası birçok forumda ban ile sonuçlanır bilgilendirme yapayım.

teşekkür ederim . ancak cevap hakkı doğduğunu farkettim o yüzden cevap yazdım zaten kendisi muhattapım değildir.

stil.net.tr-:
kes saldırıyı
beni zonguldağa getirme
[ Semih ] www.kalitevps.com Kalite ' li VPS-VDS ' Nin Adresi 0545 389 67 67:
anlamadım
ne saldırısı ?
stil.net.tr-:
anlamazsın sen
evet ben anlamam
stil.net.tr-:
anlatıcam sana rahat ol
karşına çıktığım andada böyle konuşabilecekmisin
semih öner
ben rahatım iyi günler
stil.net.tr-:
bakalım
iyi günler engellisiniz.

msn yazışması :sarıl:

StilServer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Semih aynı şehirdeyiz farkındaysan.Zonguldağa gelirsem durum farklı olur.Sana saldırıyı kesmen için süre veriyorum. 1 saate kadar o saldırı kesilecek.Senin yaptığını çocukda olsa anlar.Biz müşterimizle konuşarak herşeyi çözecek karakterde bir insanın.Senin gibi dolandırıcı değiliz.
7 yıldır bu sektördeyim.Senin gibi dolandırıcsını görmedim.

vpsserver

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Semih aynı şehirdeyiz farkındaysan.Zonguldağa gelirsem durum farklı olur.Sana saldırıyı kesmen için süre veriyorum. 1 saate kadar o saldırı kesilecek.Senin yaptığını çocukda olsa anlar.Biz müşterimizle konuşarak herşeyi çözecek karakterde bir insanın.Senin gibi dolandırıcı değiliz.
7 yıldır bu sektördeyim.Senin gibi dolandırıcsını görmedim.

sorun değil gelebilirsiniz :kahve: içer gidersiniz. konuyla bi alakam yoktur lütfen saptırma yapmayın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5