İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Web sitemiz nasıl olmuş

BirPaket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar web sitemizin tasarımı bitti, içeriği tam olarak bitmedi eksik sayfalar var ve fiyatlarımızın bir çoğu değişecektir, sizce tasarımımız nasıl beğendinizmi, görüşleriniz, şöyle olsaydı daha iyi olur dediğiniz yerler.

Not: Bu şekilde konu açmamızın sebebi sizlerin görüşlerinizi ve fikirlerinizi almak birde sitemizin tasarımı eğer bir gün çalınırsa bilinsinki bu tasarım bizden çalındı.

www.birpaket.com

Saygılarımızla.

70L64

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba. Bence güzel, hoş olmuş. sade tasarım.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Boguyor, yazilari biraz daha on plana almak lazim bence koyu renk ile, menu de cok kucuk evet, en azindan aktif menude ya da mouse over yapildiginda daha belirgin olursa daha iyi olabilir.

BirPaket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar.

yanlış anlama ama çalınıcak kadar güzel değil :S

çalıcaklar demedim demedim zaten :) çalınırsa dedim. Ayrıca bunda yanlış anlıcak birşey yok renkler ve zevkler tartışılamaz çünkü, herkesin yorumuna, düşüncesine saygı duyarız.

Tekrardan yorumlarınız ve önerileriniz için teşekkürler.

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence Sipariş Sistemini de Koymanız Gerekli Acilen.Ben Her Zamandan İletişim Formundan Sipariş Alan Yerlerden Uzak Durmuşumdur Nedense..

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Bir Paket sloganından aklıma "Marlboro" geliyor hosting ile alakasız gibi görünüm ve slogan olarak.

Netmira.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
logoyu çok sıkıştırmışsın kalitesiz gözüküyor..
fontlar da en az 11px olmalı bence..

serQan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

menüleri yeşil ve turuncu olarak yapsaydınız daha güzel olacaktır sanırım normalde yeşil olarak kalıp üzerine gelince turuncu olması daha modern bir görünüş katacak düşüncesindeyim ve netmira' nın dediği gibi font boyutları ayarlanmalı ve logo boyutlarıda tam olarak ayarlanmadığı için kalitesiz bir görüntü veriyor,

Saygılar

BirPaket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yorumlarınız ve fikirleriniz için birkez daha çok teşekkür ederim arkadaşlar. Site zaten 1,5 saatte yapılmıştır çünkü bizimle görüşen herkes artık siteyi açın diyordu onun için aceleye geldi, fikirlerinizi göz önünde şahsi olarak bulundurucam arkadaşlar.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
bence hiç güzel değil...hosting satıyorsun, dünya çapında kurumsal bir firma değilsinki bu kadar ağır olsun tasarımın...turuncu ve yeşil renklerin modası çoooktan geçti, farklı kontraslar kullanılıyor artık...logonda turuncu, pembe ve yeşil renkler var ancak bunu sayfaya uydurmaya çalışmana rağmen tutturamamışsın...kısacası bana göre eksik ve acemici...umarım yazılım iyi olur

deeper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nacizane fikirlerimi paylaşmak isterim;

Eksileri
* Logo sadece "logo" gibi gözüksün diye koyulmuş, yoksa o kanatların başka bir anlamı olamaz.
* Üst menü olmamış, daha büyük olursa bi' nevi iyi olabilir.
* Birpaket.com kötü bir adresi seçimi olmuş.

Ve 1,5 saatte yapıldığını söylediniz ama bu bile bence müşteri uzaklaştırmak için bir sebep, gerekirse 4 saat uğraşılıp en iyisi verilirse daha iyi olur.

Hayırlı olsun...

BirPaket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Müşteriyi uzaklaştırmak için bir sebep demişsiniz saygı duyuyorum şahsım adıma, fakat yalan atıp milleti kandırmaktansa gerçeği söylemek, neyi nasıl yaptığımızı bilmeleri yine şahsım adıma söylüyorum bizim için daha iyi. Acemice olduğunu kabul ediyorum çünkü ben profesyonel bir tasarımcı değilim buda bir gerçektir. 1.5 saatte ancak böyle bir site ortaya koyabildim, sorabilirsiniz neden peki 1,5 saat gibi sürede yaptında oturup adam akıllı sağlam bir sie yapmadın? (uzun bir süre zarfı içerisinde) diye sorabilirsiniz. Bununda yanıtı vaktim olduğu kadarı ile ancak ilgilenebiliyorum, Biz sitemizi bir tasarım firmasına yaptırıyorduk (Firma adı önemli değil) fakat firma söylediği tarihte bize siteyi teslim etmedi ve ne kadar süre zarfı içerisinde teslim edersizni diye bir soru yönelttiğimizde, 2 hafta bir zaman söylediler ve bizde sitenin tasarımını iptal ettirdik. Karşılığında firmaya bir miktar reseller vermiştik onun hesabınıda silmedik, sonuçta adamların az yada çok bir emeği geçti.

Tekrardan yaptığınız yorumlar ve önerileriniz için teşekkür ederim.

Saygılarımla..

Mp3Powers.Com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siteye genel olarak bakıldığında 3 renk kullanılmış, renk seçimleri güzel bence, ama seçilen renklerin kullanımı yeterli değil, örneğin textler için tek bir renk kullanılmış ve kullanılan renk, beyaz arka planda soluk kalıyor, yer olarak menünün yeri güzel fakat biraz daha değişik bir menü kullanılabilirdi, ayrıca menü kısmında 2 alan ayrılmış diğer alanlar direk yeşil arka plan, bilerekmi yapılmış yoksa tasarım hatasımı bu konuda birşey diyemiyorum, komple tasarım değişimi yerine üzerinde çalışırsa güzel birşey çıkabilir ortaya bence, ayrıca tartışma yaratmak için söylemiyorum, @venom renklerin modası geçti demişsin, belki giyim üzerine renklerin modası olabilir ama web tasarım konusunda renklerin modası olacağını sanmıyorum, eğer olsaydı giyimimiz için modayı takip eder gibi, web sitelerimizinde rengini değiştirmemiz gerekirdi :)

xccdark

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
iyide bişi yapmıaksan siten üzerinde neden yorum alıyosunki açıkcası bende menuleri beğenmedim! çok küçük ve göz yoruyo! :S

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5