İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Web Siteniz Hitle Çoşsun!

emrcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
-Hitler google üzerinden gönderilmektedir.
-Hitler organiktir
-Hitler genel olarak türk kullanıcısıdır.
-Hit gönderiminde pop-up izini yoktur. Diğer türlü reklamlar serbesttir.

Paketlerimiz:
1K Aylık Olarak 30 TL
2K Aylık Olarak 50 TL
4K Aylık Olarak 70 TL
8K Aylık Olarak 135 TL
12K Aylık Olarak 190 TL

İletişim:
[email protected] msn adresimden ulaşabilirsiniz.

www.babahaber.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
üstad 1k aylık 30 derken, hergün 1k ziyaretcimi göndereceksiniz, yoksa sadece 1k ziyaretci 30 liradırmı demek istedin, saygılar

www.babahaber.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
serbest piayasa ekonomisi bu, benim ziyaretciye ihtiyacım oldugu için değil , dediğin gibi 1k organik yapabiliyormusun onu denemek için, umarım sen müşteri bulabilirsin :) iyi satışlar

emrcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla başka forumlardan çok güzel müşteri bulduk ama bu forumda insanlar işten anlamadığı için pek müşteri bulamadık

Xedal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
ya parayı alıpta ziyaretçi göndermezse.. arkadaş şirket değil bişi değil. ikincisi mesaj sayısı düşük, eticarati yok..
bize güveniyorsan ilk gün 1k gönder, bakalım doğruysa 30 Tl EFT ile gönderirim..

Yok güvenmiyorsan, sana açık konuşim ben de güvenmiyorum..

emrcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Referans diye birşey vardır iş hayatında. Msn adresimizi eklersiniz size çalıştığımız sitelerin sayyac linklerini gönderirim. Ayrıca başka forumdaki konularımıda. [email protected] msn adresimden ulaşabilirsiniz.

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
Xedal herkese böyle güvensiz yaklaşman doğru değil bence... kaldı ki sitene yorum atıyorum bak bu ara ben senin için ya ödemezsen demiyorum. Şimdi diyebilirsin ki kimsenin ben de bir kuruşu kalmaz. Ne güzel! Eğer öyleyse senin de başkasında alacağın kalmaz merak etme! İlahi adalet diye bir şey var değil mi? Bir de ya yollamazsa demeden önce referans istemelisin bence...

WebmasterTR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İstediğimiz kelimelerden mi geliyor bu hit eğer öyleyse bu kelimelerin googleda max. sayfa sınırı varmı yani mesela 30. sayfadaki bir kelime üzerinden gönderebilirmisin hit ?

emrcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İstediğimiz kelimelerden mi geliyor bu hit eğer öyleyse bu kelimelerin googleda max. sayfa sınırı varmı yani mesela 30. sayfadaki bir kelime üzerinden gönderebilirmisin hit ?

İstediğiniz kelimeden gönderebiliriz ama verdiğimiz rakamlara tam sağlıklı bir şekilde ulaşmamız için 1. sayfada olması gerekmektedir. [email protected] msn adresimi eklerseniz ayrıntılı görüşebiliriz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi