İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Web Sitenize Reklam Veriyoruz!

karaLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Büyük bir reklam çalışması yapılacaktır sitelerinize reklam almayı düşünüyorsanız eğer lütfen aşağıdaki bilgileri [email protected] adresine gönderiniz.

absürt siteler için banner reklam değil popup tarzı reklam çalışması yapılabilir. absürt içeriğe sahip siteleriniz varsa yazacağınız mailde bunu belirtiniz ve isteyeceğiniz fiyatı Popup üzerinden yazınız.

- Web site Adresleriniz
- Sitelerinizin günlük tekil ziyaretçi sayıları ve istatistiklere bakılabiledcek bir link
- e-mail adresiniz
- varsa MSN adresiniz
- Telefon Numaranız
- Banka Hesap bilgileri
- Reklam için istediğiniz fiyat ve süre (banner boyutları ve sitedeki yerini belirterek)
- Fatura kesip kesemeyeceğinzi hakkında bilgi
- Sitenize alabileceğiniz banner boyutları

* 468*60 gif banner
* 468*60 flash rollover banner
* 728*90 flash banner
* 728*90 gif banner
* diğer

Yukarıdaki bilgileri bize gönderdikten sonra gerekli değerlendirme yapılacak ve verdiğiniz fiyat makul bulunursa eğer ödemeniz yapılarak banner yayınına başlanacaktır.

Akif Öztürk
[email protected]

aleminfo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana mail göndermişiniz bende yanıtladım..Ama tuzlu fiyatlar söyledim.Alma niyetim yokta o yüzden:D

karaLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uygun görülenlere yanıt yazılıyor. birçok başvuru olduğu için gecikme olabilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5