İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Web Sitenize Sponsor Oluyoruz

L

Limitsiz.Net

Misafir
Tekil Hiti Günlük 500 ün Üzerinde Olan Web sitelerine Sponsor Oluyoruz Sadece Bir Link Karsılığında Hostinginizi biz Karsılıyoruz

100 MB alan 2 GB BW 10 email 5 Subdomain Veriyoruz

İlgilenenler için

MSN:[email protected]

S

SempatiX

Misafir
:D 16 bin tekil hitim var ve günde 2 gb band yiyorum olacak mısın ? Erzurum kaçkını :D

S

SoruForum.Com

Misafir
benim tekil hit 1000 - 1500 civarı mp3 için yeterli yer varsa en babasından yaparız reklamını

L

Limitsiz.Net

Misafir
SempatiX' Alıntı:
:D 16 bin tekil hitim var ve günde 2 gb band yiyorum olacak mısın ? Erzurum kaçkını :D

Erzurum bitti benim için sen orda kalmaya devam et dostum bu arada sana 60 GB BW veririrz Sen gel :)

L

Limitsiz.Net

Misafir
SoruForum.Com' Alıntı:
benim tekil hit 1000 - 1500 civarı mp3 için yeterli yer varsa en babasından yaparız reklamını

1500 MP3 ü sunucuda barandırmak biraz sacma olmazmı sencede Hani Sponsorsakta okadar Değil :)

S

SoruForum.Com

Misafir
Limitsiz.Net' Alıntı:
1500 MP3 ü sunucuda barandırmak biraz sacma olmazmı sencede Hani Sponsorsakta okadar Değil :)

yanlış anlamışsın demek istediğim tekil hit günlük 1000 - 1500 civarı bunların bı kısmıda üye eğerki diyorum üyelerin mp3 indirip kullanacağı miktarı karşılarsan reklamını en baba yerde en güselinden yaparız

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5