İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

web sitesi yaptırmak isteyenler

A

Anonymous

Misafir
web sitesi yaptırmak isteyenler aşağıdaki siteye bir uğrayın harika koşullarla web sitesi yapıyorlar.(fiyatta ucuz)

A

Anonymous

Misafir
Nasıl yani??
Bu işler bu kadar ayağamı düştü yoksa dalga mı geçiyorsunuz?
Daha kendi sitenizdeki hataları bir giderinde daha sonra başkalarının dertlerine derman olun.Belki bu yazdıklarımdan dolayı sinirlenip hırs yaparsınızda bir kaç şey öğrenmeye falan çalışırsınız bu konular hakkında.
Tek kelime ile fiyasko...

A

Anonymous

Misafir
ozgür sana katılıyorum daha sitelerindeki hataları giderememişler ayrıca o sitenin tasarımı ne öyle :)) o berbat tasarımı yapan bir insana nasıl güvene bilirsinki yeni tasarım yaptırmak için birde 60$ bana 60$ versinler en kral tasarımı yaparım :))

A

Anonymous

Misafir
harbidende haklıymışsınız bu kadarda rezalet bir sayfa olmaz yani benim ilk web sayfam bile bundan daha cok hit toplardı emau koyim len her kes webmaster olduya len

CoRpSeKinG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence eğer ona(marcel) siteyi yaptırırsak o bize 60$ felan veriyo :idea: :idea: :idea: :).neyse daha fazla üstüne gitmeyelim :))

saydin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adamı harcadınız ama haklısınız kardeşim yaptığın siteyi gören sana site yaptırırmı. sen biraz daha çalış belki ilerde iyi siteler yaparsın buraya reklam yapmaya değilde birşeyler öğrenmeye gelmeliydin.

ayrıca bu forumda reklam alanı oldu herkes aynı şeyi yapıyo 150$ web tasarımı 100$ web tasarımı ne bunlar ya buraya birşeyler paylaşmaya geliyoruz.

SaVaGe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Utku Sanırım sen adresi yanlış yazdın :).O siteyi göstererek ben web tasarımı yapıyorum dersen.Webmasterlar kötü laf ederler.Sen istersen bir daha gözden geçir siteni :).Acemi veya yasın ufak gibi gözüküyorsun.heyneyse.iyi okumalar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5