İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

WEB TABANLI PROGRAMCI ve TASARIMCI

S

Senbul

Misafir
Bu ilanı editlemek te gecikmisim.
Saolsun dun ozel mesaj ile bir arkadas bu ilanı hatırlatınca tekrar bakma fırsatım oldu.
Moderator arkadaslar konu silebilir yada kilitleyebilir.
Tesekkurler.

K

kazanc11

Misafir
asp ve php bilen adma bulamazsin cunku asp bilen php bilmez php bilen asp bilmez...

ejder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Asp ve/veya Php demişler.. bence gayet mantıklı bir iş ilanı. buradan ücret belirtmekte çok doğru olmaz, çalışacak kişinin bilgi seviyesine ve yeteneklerine göre maaşı değişebilir. umarım aradıkları elemanları bulabilirlr.

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Ilan icin denilecek menfi bir yorum olamaz. Mail grubunada Truart ile alakali is ilanlari belirli araliklarla gelmekte. Truart ya hakettigi personeli bulamiyor, Yada bulunan personel hakettigini alamiyor.

pexolas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
offs ya.. her iş ilanını böyle eleştirmek zorunluluğumuz yok arkadaşlar.. üye olduğum bir news grubunda da aynen böyle olurdu. günde 3 tane iş ilanı gelirdi sonra bu ilanlar ile ilgili (imla hatalarından firma adlarına kadar) dönebilecek bütün geyikler döndürülürdü.

bu ilanın nesi saçma ? bir kişi hem php hem asp hem de temel tasarım bilemezmi yani ? gayet de güzel bilir. zamanını iyi değerlendirdiyse, kendini geliştirdiyse ve geliştirmekteyse elbette bilir.

iş ilanlarının yüzde kaçında ücret en başta belirtilir hiç düşündünüz mü ?

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@pexolas :) helal sana kardes ...

valla asp de biliyoruz php de vb de html de adobe urunlerini de macromedia urunlerini de sunu da bunuda ... Ama kimin umrundaysa ...

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
of ulan of asp biliyoz bide yaş 17 olmasaydı başvururdum.daha elime şu webden para geçmedi :)

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
aspden anlamam, php'den anlarız icabında :)
html en kolayı ( Photoshopta bir ben bi altar zaten :) )

Y

yusufona

Misafir
2 sene tecrübesi olan adam zati azbuçuk yetişmiştir.. şuna ücret dolgun değildir desek mi?

P

postmodern

Misafir
Türk forumlarının hazin durumu : EGO savaşları :)

Topunuz bilgili ve güzel insanlarsınız. Şöyle bir baktımda birşey bildiklerini legalpara edenlerin siteleri amatör, birbirlerini övenlerin sitelerinde yine birbirlerine link var, whois bilgilerinde dinsel öğreti saklı olan arkadaşlar illegal işler peşinde mp3 sunuyor ( görünüyorlar ), başka emekleri çalarak kazandıkları para ile övünüyorlar.

Bi garip valla... Hayırlar ola...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5