İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Web tabanlı rpg oyun(Php)

zazagame

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Oyunu büyük hevesle kodladım.Her türlü detayı düşünüldü.Vds sunucu ve domain aldım.Gerçekten kolay olacak zannediyordum.Oyunu idare etmek kodlamasından zor. :)
Öğrenciyim ve 17 yaşındayım.17 yaşında bu benim için büyük bir sorumluluk.Bu işin altından kalkamayacağım.
Oyunu daha 10-15 gün önce açtım.Herşey hazır ve kurulu.Oyun için mybb tabanlı forumda kurdum.Gerekli konular,kategoriler açıldı.Oyunda ise hiçbir problem yoktur.Her türlü şeyle ben ilgilenmeye çalışırım.
Emeğinimin boşa gitmemesi için ucuz bir fiyata satmayı düşünüyorum.Bu işte bilgisi olan arkadaşlar,kendisi kodlamış gibi başlayıp benim yarım bıraktığımı devam ettirebilir.Eğer bilgisi varsa inanın 1-3 ay arası ciddi paralar kazanabilir.

Ya zaten bu konuda bilgi olan bir kişi web tabanlı oyunların doğru şekilde geliştirildiğinde, doğru şekilde reklamı yapıldığında nasıl köşeyi döneceğini biliyor. :)

Dediğim gibi satma sebebim bu işin altından kalkamayacağımdır.Öğrenci olduğum için sorunlar çıkıyor.

Oyun benim bir eserim sayılır. :) Gerçekten bu işi seven birine satmak istiyorum siteyi.

Vds sunucuyu aylık ödüyorum.Sonraki ödeme tarihi ayın 26'sında.(15 gün kaldı)
Domainin ise 3 ayı var.

Site Adı: Pm ile isteyiniz.
Site için istenen fiyat:200 TL(Zor durumlarda pazarlık yapılabilir.)
Sitenin aylık getirisi:Şuanlık yok, herhangi bir satış yapmadım.
Sitenin içeriği:Web tabanlı rol yapma, karakter geliştirme oyunu, php ile kodlanmıştır.
Sitenin hiti (günlük - aylık):Yeni açıldığı ve reklam yapmayı başaramadığım için yazmaya bile gerek yok. :S dediğim gibi oyunu alıp doğru bir şekilde reklamını yapıp oyuncu kitlesini çekmeyi başarırsanız, ciddi gelirler elde edebilirsiniz.
Domainin yaşı ve PR değeri: Domain 9 aylıktır.(3 ayı kaldı.)
Domainin kayıtlı olduğu yer:İsimtescil
Banlı olduğu sponsor var mı:Hayır
Hosting dahil mi:Evet(15 günü kaldı, Vds Sunucu 1 Gb ram, pm ile detaylı gösterilebilir.)
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi:Evet
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb.:Hayır

Yukarıdada yazdığım gibi zor durumlarda pazarlık yapılabilir.Emeğimin boşa gitmesini istemiyorum.

zazagame

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Satış günceldir, isteyene sadece scriptide satabilirim.Her türlü bilgi için pm atabilirsiniz.

zazagame

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Vds sunucunun süresi bitmiştir.Domanin 3 ayı vardır.

Sadece script satılıktır.(100 TL)

Web tabanlı rpg-frp oyun scripti.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5