İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Web Tasarım & Jenerik Video Uygun Fiyat. Referanslar İçerde...

techcem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar,

Kısa bi süreliğine Logo | Banner | Jenerik Video | xhtml + css döküm | Web Şablon Tasarımları indirimle yapılacaktır. Fiyatlandırma Listesi ise şöyledir.

Logo : 25 TL

Jenerik Video : - (istenilenin içeriğine ve video uzunluğuna bağlıdır. Jenerik video referansları isteyen kişilere mail yoluyla gönderilecektir.)

xhtml + css : 100 TL ( web şablonu sizin istekleriniz doğrultusunda tarafımca tasarlanacaktır. İstenilirse psd side gönderirlir. html toplam 5 sayfadan oluşmakta olup sayfa sayısı arttıkça ücretide orantılı olarak artar. Html ve css arama motorları dostu olacak şekilde yazılmaktadır. Bu fiyat içinde Logo tasarım mevcuttur.)

Fazla uzattım arkadaşlar sanırım. Önce nasıl iletişime geçersiniz onu söyleyeyim ve referansları vereyim;

GebzeDesign Web Tasarım Hizmetleri
www.gebzedesign.com
mail : [email protected]
msn : [email protected]

referanslar.png

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Tasarımlarınız güzelmiş hayırlı işler...

Kantura

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba

Selamun Aleykum.

Kardeş Merhaba.

Benim Bir Sohbet Sitem var ve Sitenin görüntüsünü değiştirmek istiyorum.

PM atamıyorum :)

Msn Ekledim ama sanırım Açık değilsiniz. Bana olumlu yada olumsuz dönüş yaparsanız sevinirim. Teşekkürler.

techcem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selamun Aleykum.

Kardeş Merhaba.

Benim Bir Sohbet Sitem var ve Sitenin görüntüsünü değiştirmek istiyorum.

PM atamıyorum :)

Msn Ekledim ama sanırım Açık değilsiniz. Bana olumlu yada olumsuz dönüş yaparsanız sevinirim. Teşekkürler.

[email protected] açık hocam yada [email protected] mail atabilirsiniz.
kullandığınız programlar ?

Adobe photoshop CS2, Adobe After Effects CS3, Flash 8, Cinema 4D, Auto Desk 3ds max kullanmaktayım.. hee bide kodlama için not defteri :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5