İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Web Tasarım Kursu

E

Expert

Misafir
Arkadaşlar Ankara'da güvendiğiniz web tasarım kursu var mı?
Web tasarım konusunda hiçbirşey bilmeyenlari gözönüne alan bir firma.
Lütfen reklam amaçlı yazmayın.Güvendiğiniz,tavsiye edebileceğiniz bir yer varsa yazın lütfen.
Teşekkürler.

yakese

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bi ara yüce bilgi akademisinde bişeyler veriyorlardı

ozcesa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben gitmedim ama bildiğim en iyi kurs bilge adam ( www.bilgeadam.com.tr ) Microsoft Gold Sertifika veriyor .NET teknolojisini öğretiyor. Ama ne yazık ki tüm şubeleri İstanbul'da. Kursa gidecek arkadaşın İstanbul'da kalma imkanı olsaydı çok iyi olurdu.

E

Expert

Misafir
Yüce Bilgi Akademisni inceledim.Dünyada 2 milyon öğrenci yetiştiren bir programı Türkçe olarak veriyorlar.
Benim gitmtm gereken ''Programlama Dilleri''kursu mu,''Dizayn ve Grafik Uygulamaları'' kursu mu?Yapmak istediğim,kendi websitemi tasarımı yapabilecek düzeye gelebilmek.
Normalde üniversite için web tasarım bölümünü yazmayı düşünüyordum.Ama arkadaşların tavsiyesiyle bir kursta öğrenebileceğim şey için üniversiteye gitmeye gerek olmadığına karar verdim.üni.de başka bölüm yazmayı düşünüyorum.
İzmir değil,büyük ihtimalle Ankara olur.

E

Expert

Misafir
ozcesa' Alıntı:
Ben gitmedim ama bildiğim en iyi kurs bilge adam ( www.bilgeadam.com.tr ) Microsoft Gold Sertifika veriyor .NET teknolojisini öğretiyor. Ama ne yazık ki tüm şubeleri İstanbul'da. Kursa gidecek arkadaşın İstanbul'da kalma imkanı olsaydı çok iyi olurdu.
bilgeadam.com da oldukça iyi görünüyor.400 saat ders varmış oldukça iyi.
ama dediğin gibi,ne yazıkki istanbulda.

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Expert' Alıntı:
Yüce Bilgi Akademisni inceledim.Dünyada 2 milyon öğrenci yetiştiren bir programı Türkçe olarak veriyorlar.
Benim gitmtm gereken ''Programlama Dilleri''kursu mu,''Dizayn ve Grafik Uygulamaları'' kursu mu?Yapmak istediğim,kendi websitemi tasarımı yapabilecek düzeye gelebilmek.
Normalde üniversite için web tasarım bölümünü yazmayı düşünüyordum.Ama arkadaşların tavsiyesiyle bir kursta öğrenebileceğim şey için üniversiteye gitmeye gerek olmadığına karar verdim.üni.de başka bölüm yazmayı düşünüyorum.
İzmir değil,büyük ihtimalle Ankara olur.

-Kendi web siteni yapmak için tabii ki bir üniversiteye kayıt olmayı düşünme.
-Hangi Üniversite'ye gitmen gerektiğini düşünürken, hangi mesleği yapmak istediğini düşün ve sana hayatın boyunca kazandıracaklarını ve sana vereceği mutluluğu gözönünde bulundur.
-web tasarımı için kursa git tabii. Ama bunun için üniversiteyi bırak kursa da gerek yok. Önemli olan bu konuyu ne kadar ciddiye alıyorsun.
-Bence genel anlamda fikir sahibi olana kadar bu tür forumları takip et. bir süre sonra şekillenir. sonra emeğine yazık olmasın. belki de yapmak istediğini bir süre sonra daha iyi anlarsın...

saygılar.

E

Expert

Misafir
ReferXchange' Alıntı:
-Kendi web siteni yapmak için tabii ki bir üniversiteye kayıt olmayı düşünme.
-Hangi Üniversite'ye gitmen gerektiğini düşünürken, hangi mesleği yapmak istediğini düşün ve sana hayatın boyunca kazandıracaklarını ve sana vereceği mutluluğu gözönünde bulundur.
-web tasarımı için kursa git tabii. Ama bunun için üniversiteyi bırak kursa da gerek yok. Önemli olan bu konuyu ne kadar ciddiye alıyorsun.
-Bence genel anlamda fikir sahibi olana kadar bu tür forumları takip et. bir süre sonra şekillenir. sonra emeğine yazık olmasın. belki de yapmak istediğini bir süre sonra daha iyi anlarsın...

saygılar.

Tavsiyelerin için teşekkürler ReferXchange.
Bu konuyu gerçekten ciddiye alıyorum.Ki aylardır sabahlara kadar bu tür forumları takip ediyorum.Ama sadece teoride kalıyor.
Mysite proservisten bir-iki tane site aldım.Hazır site aracıyla bişeyler yapmaya çalıştım ama hoş olmuyor.Yani öğrenmem lazım.
Okuyarak sadece pazarlama konusunda birşeyler öğrenme imkanı var.Ama önce ortada pazarlayabileceğim bir websitesi yapmam lazım.
İnternette tasarım ile ilgili siteler var.Onlardan bişeyler öğrendim mantık olarak ama yeterli bilgi yok.Mesela adam siteni sarı renkte kullanmak için şu kodu şöyle kullanacaksın diyor.Deniyorum,oluyor.Ama ya ben sitemi kavuniçi yapmak istiyorsam mesela.Onun renk kodlarını nasıl bileceğim,gibi.Yani temel olarak birşeyler öğrendim ama elbette öğrenmem gerekenin çok azı.

Meslek konusuna gelince ,üniversiteyi meslek amacıyla,ilerde mutlu olacağım bir mesleği yapmak amacıyla okumayı düşünmüuorum.Ben zaten profesyonel qumarbazım :D
Ama webtasarım işinin yaratma tarafı çok keyifli.Varolmayan birşey ortaya çıkarmak büyük keyif veriyor olmalı.
Son bir senedir iyice kafama yerleşti.Kar amaçlı değil websitelerini yapış nedenim.Elbette kar için yapıyorum da ,normalde bir webtasarımcısana cüzi miktarlarla bir websitesi yaptırılabiliyor.Ama ben kendim yaparak işin keyfine varmayı istiyorum.
Düşüncelerim de zaten bu tür forumları okuyarak şekillendi.

Çok uzun oldu kusura bakmayın.

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Expert' Alıntı:
Tavsiyelerin için teşekkürler ReferXchange.
Bu konuyu gerçekten ciddiye alıyorum.Ki aylardır sabahlara kadar bu tür forumları takip ediyorum.Ama sadece teoride kalıyor.
Mysite proservisten bir-iki tane site aldım.Hazır site aracıyla bişeyler yapmaya çalıştım ama hoş olmuyor.Yani öğrenmem lazım.
Okuyarak sadece pazarlama konusunda birşeyler öğrenme imkanı var.Ama önce ortada pazarlayabileceğim bir websitesi yapmam lazım.
İnternette tasarım ile ilgili siteler var.Onlardan bişeyler öğrendim mantık olarak ama yeterli bilgi yok.Mesela adam siteni sarı renkte kullanmak için şu kodu şöyle kullanacaksın diyor.Deniyorum,oluyor.Ama ya ben sitemi kavuniçi yapmak istiyorsam mesela.Onun renk kodlarını nasıl bileceğim,gibi.Yani temel olarak birşeyler öğrendim ama elbette öğrenmem gerekenin çok azı.

Meslek konusuna gelince ,üniversiteyi meslek amacıyla,ilerde mutlu olacağım bir mesleği yapmak amacıyla okumayı düşünmüuorum.Ben zaten profesyonel qumarbazım :D
Ama webtasarım işinin yaratma tarafı çok keyifli.Varolmayan birşey ortaya çıkarmak büyük keyif veriyor olmalı.
Son bir senedir iyice kafama yerleşti.Kar amaçlı değil websitelerini yapış nedenim.Elbette kar için yapıyorum da ,normalde bir webtasarımcısana cüzi miktarlarla bir websitesi yaptırılabiliyor.Ama ben kendim yaparak işin keyfine varmayı istiyorum.
Düşüncelerim de zaten bu tür forumları okuyarak şekillendi.

Çok uzun oldu kusura bakmayın.

profesyonel qumarbazsan zaten tam yerine geldin.
site yapacaksın.
adsense sedo falan takılacaksın biraz.
tabii atabilirler de atmayabilirler de. bu senin oyunu oynamana bağlı.
ben qumarda çok kazanıyorum diyorsan belki burda da şansın yaver gider.
:)

saygılar

E

Expert

Misafir
Doğru,bu iş de oldukça riskli.Belli bir yatırım yapıyorsun,üstüne aylarca uğraşıp site yapıyorsun,bir de üstüne aylarca uğraşıp sitenin pazarlamasını yapıyorsun,ama yaptığın herşey boşa gidebilir.Riskli yani.
Ben qumarda milyoner olacak kadar çok kazanmıyorum,ama günde yarım saatimi ayırarak bana fazlasıyla yetecek kadar kazanıyorum.
Madem bu iş de bir nevi qumardır,bundan sonra günümün tamamı qumarla geçecek demektir.
qumarda temel prensip herkesin sandığı gibi kazançları arttırmak değil,kayıpları azaltmaktır.Kaybı azaltacak yollar bulduğunuzda,kazanç kendi kendine yükselir.
Bu açıdan bakıldığında site işiyle biraz farklılık gösteriyor.Maliyeti fazla olmadan,ya da fazladan zamanımı almasın diye,siteye gerekli bir işlemi kullanmasam olmaz herhalde.

Neyse,zamanla öğreneceğiz inşallah.Erken kalkan yol almış,biz de onların arkasından aheste aheste geliyoz bakalım.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kenonstop iyi konu cortlatmışsın bi an referxchange i forumda görünce şaşırmıştım sonradan tarihe bakmak aklıma geldi...

(yinede birilerinin işine yarıcaktır muhtemelen..)

kenonstop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
firar' Alıntı:
kenonstop iyi konu cortlatmışsın bi an referxchange i forumda görünce şaşırmıştım sonradan tarihe bakmak aklıma geldi...

(yinede birilerinin işine yarıcaktır muhtemelen..)

Hiç bir mesajda görmediğim için yazdım belki bu başlık altında insanlar bakacaktır düşüncesiyle yazdım. Yani dediğin gibi birilerinin işine yarayacaktır birgün

bskbsk06

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar ankarada en iyi yuce bilgi akademisi var. adamlar tam isi oturtmus yazılım uzmanligi egitimi veriyorlar okul gibi. Bilgisayar muhendisiligi bolumunde okumaniza gerek kalmıyor :D sureside uzun a'dan z ye ne var ne yok veriyorlar

www.yuceba.com da adresi bi inceleyin

minehan

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
şayet temel bilgisayar bilgileriniz varsa üzerini iyi bir kursla doldurursanız bu iş olur:tili
bilişim eğitim merkezi var, microsoftun türkiyedeki yetkili eğitim merkezi ve öğretme garantili hizmet veriyor. kesinlikle bir gidip konuşmalısınız.
giden tüm arkadaşlarım çok memnun ayrıldılar.

üzümartıelma

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
var arkadasım . bilişim eğitim merkezini öneriyorum sana . ankarada da şubesi var . donanım ve networkte ise sistem360 eğitim setini öneririm .

oraleticenadamınoglu

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Ankarada bilişim eğitim merkezinin kurslarına katılmıştım.ben çok memnun kaldım sanada tavsiye ederim.ayrıca emin olmak için yüzyüze görüşürsen şüpheci yaklaşımının kalmayacağına eminim.umarım faydalı olmuşumdur yakşamlar dilerim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5