İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Web Tasarım Sitem

indexbilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yaklaşık 4 Gün Önce Bir Arkadaşımla Beraber Açtık Eğer Websitesi Yaptırmak İsteyen Olursa Elimizden Geldiğince Yardım Ederiz

http://www.indexbilisim.com

Web Tasarım - Grafik Tasarım - Logo Tasarım

Firmaların Web Sitesi Güncellemesinide Yapmaktayız.

cortes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siteleri HTML olarak mı yapıyorsunuz?Yoksa dinamik web programlama dillerini kullanıyormusunuz?Neden sorduğuma gelince referansınızdaki siteler html ondan dolayı..

indexbilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım tasarımı yapıyor ben gereken yerlere kod yazıyorum. Referanslar bölümündeki siteler arkadaşımın referansı ben sadece ona söyledim bunu bunu yap diye benlik birşey gerekmedi 2 sitedede, zaten referanslar bölümündeki sitelerden ücret almadık arkadaş hatrına yapıldı ikiside

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
referans daki www.mertmobilya.net çok ilginç

Birisi mobilya fiyatları hakkında fikir almak isteyecek ama alttaki adsense bannerında başka mobilya reklamını görecek tıklayıp gidecek, site sahibi firma kaybedecek, adsense kodunun sahibi kazanacak, ya bu isimde bir mobilya dükkanı yok yada firma sahibinin başına gelenden haberi yok.

indexbilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
internetten satış yok sadece tanıtım amaçlı ayrıca o sitelerin yapımında benim bi etkenim yok ben sadece bu böyle olsun bu böyle olsun dedim arkadaşımın kişisel referansıdır her 2 sitede, ben sadece tavsiye ettim zaten bedavaya yapılan 1 site ne kadar güzel olabilir ki ? nekadar özen gösterebilirsiniz ki ?

Freeborn

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Referans olarak koyuyorsan özen göstermelisin ki sitene giren müşteri referanslarına tıkladığı zaman yapabileceklerini görmüş olsun..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi