İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Web Tasarımı Yaptırılacaktır, Fiyat Verirmisiniz?

BirPaket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba, hosting sitesi için web tasarımı yaptırılacaktır php tabanlı ve admin kontrol paneli alması lazım ufak bir panel sadece hosting fiyatları ve özelliklerini değiştirsin yeter (site üzerindeki) fiyat verirseniz çok sevinirim ve ne kadar süre zarfı içerisinde teslim edebileceğinizi yazarsanız çok mutlu oluruz. Şimdiden teşekkür ederiz.

B

BEBEX

Misafir
tabiki istediginiz özellikte herşey eklenebilir kampanyalar vs vs Tasarım teslim süresi 1,5 hafta , ücret : 200 YTL 100 peşin 100 üde iş bitiminde referans olarakta forumda beni sorabileceğiniz arkadaşlar mevcuttur

BirPaket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar öncelikle hepinize teşekkür ederim, başkada teklif veren arkadaşlar olacaktır onlarıda görmek istiyoruz. birde yaptığınız siteleri gösterebilirseniz pm olarak yada burada yazarak çok seviniriz. Tekrar teşekküre deriz.

B

BEBEX

Misafir
Hosting olarak ns1turkey.com diğer script çalışmalarım 9sn.net kodlama evcil.us ve yazdıgım scriptler şuanda harikaportal.com a ve tursu.net e haber scripti operhelp.net e de download scripti yapıyorum..

BirPaket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlginizden dolayı teşekküre deriz arkadaşlar, bakalım mutlaka daha farklı teklifler çıkacaktır, hepiniz ile bire bir irtibat kurucaz kısmetse.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5