İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

WEB-TEAM

C

coolturk

Misafir
Selam arkadaşlar üzerinde büyük titizlikle çalıştığım siteme kendi dallarında profesyonel olmuş deneyimli (içerik ortağı)arkadaşlar arıyorum. Amaç içeriği genişletip daha fazla hit toplamak ve bu hitleri kazanca dönüştürmek.

Ben SWISH 2.0 kullanıyorum ve bu konuda üstüme rakip tanımıyorum. Yani bu dünyada. Başka gezegende var ise onu bilemem :) Lütfen çalışmalarımı inceleyiniz ve görüşlerinizi bildiriniz. Sizin illaki swish bilmenize gerek var diye bir olay yok tabi ortada. Profesyonel olduğunuz konuda çalışmalarınızı sergileyeceksiniz. Bu çalışmalar kendinize has olursa tabiiki kalite çıtası bir adım daha yukarı çıkacaktır.

Bu yazdıklarım birinci önerimdi. İkinci önerim ise eğer ki kendinize ait bir web şirketiniz var ise reel veya sanal hiç farketmez alın benim çalışmalarımı kullanın derim. Mesela php, asp tabanlı web sitelerinize içeriğine göre değişik menu sistemleri, banner, intro gibi çalışmalar da yapabilirim. Tabi ki ufak bir ücret karşılığında. Dediğim gibi ufak ücretler, sigara parası çıksın yeter :))

Sağlıcakla kalın, herkese başarılar...

not : lütfen saçma-sapan sorularla kafamı ütülmeyin.herşey yukarıda bariz bir şekilde anlatılmıştır. Anlaya sivrisinek saz......

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi