İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Web Template

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
template zamanı öldü paralılarda artık ele düştü sitelerde dolaşırsan 1000lerce bulabilirsin.

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Templates OUT Kendi Tasarimin IN

:)

Artik herkes templates kullaniyor kendini kurtaran kendi tasarimi ile kurtarir.

e-Xtra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
spytazz, dediğin olmazsa olmazlardandır başlarken :) işin sırrını anlayınca gerek kalmaz zaten...

S

selimcen

Misafir
Arkadaşalr bana kızmayın ama Tamplet olatına şiddetle karşıyım. Her yerde aynı sşteler var artık bu ne ya. Nerede kaldı orjinallik, nerede kaldı tasarımcı ruhu. Bu tampletleri de kim çıkarmış. :p

ozcesa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben webmasterım, web tasarımı-yazılımı benim işim diyen kesinlikle template kullanmamalı bence. Eğer kullanırsa kendisiyle ters düşer bi defa.
Ama benim şu konuda bi sitem olsun, bana para kazandırsın yeter diye site yapanlar için ideal. Mesala, özellikle bazı hosting siteleri (firmaları demiyorum, siteleri) template kullanıyor. Onlar için sitenin template oluşu olmayışı o kadar önemli değil, site kaliteli olsun, tasarımı şahane olsun, giren etkilensin, bende paket satıyım şeklinde düşünüyorlar. Buda onların pazarlama taktiği. küçük gibi gözüksede büyük bir pazar olan hosting sektöründe tutunmaya çalışıyorlar işte.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5