İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Web Templates v.1.0 (450 Tane Site Sablonu)

E

ereklam

Misafir
Firmanızın Web Sayfasını Yada Kişisel Web Sayfanızı Yapmak İstiyor Fakat Tasarım Şirketlerine Yüzlerce Dolar Ödemek İstemiyorsanız. Bu işi kendiniz yapmak İstiyorsanız . Bu cd Tam Size Göre Sadece 450 Web Site Şablonu Arasında Size Seçim Yapmak Kalıyor
Templateslerin 1 tanesinin fiyatı 2 ila 85 dolar arasında değişmektedir
Detay bilgi ve sipariş için lütfen [email protected] adresini kulanınız
İyi çalışmalar

N

nasiruss

Misafir
bu olay heryerde beleşken niye parayla satmaya çalışıyorsunuz acaba? isteyenler için bende 800 adet var bunlardan hemen verebilirim. Bunlar içinde para alınmazki ama...

E

ereklam

Misafir
peki bunların bedava sablonlar oldugunu kim soledi ? insanlar gidip 70 80 dolar vermek yerine o sablonun oldugu bir cd yi 80 milyona alırlar daha iyi burada kimse kimseye kazık atmıyor.
ayrıca OguzKaganAslan cd mizi gördünüzmü ? verdiğiniz adrestekilerden cd kaç adet mevcut yada verdiğiniz adrestekilerin hangi photoshop flash ve font dosyalarını veriyor ?
Eğerki Bedava istiyen olursa 800 değil 8000 tane de bulabilirim
önemli olan bedava olması değildir kaliteli ve kullanışlı olmasıdır
verdiğiniz adreslere bakmadım ama eminimki bir tanesini yapmak 20 dk nızı almaz
Burada yorum yazın demiyor lazımsa mail atın diyor

OguzKaganAslan

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
bu benim kişisel yorumum... burası da forum... forum nedir? tartışırsın doğruya ulaşırsın... doğru olan bunların satılması ise senin fikrin haklı çıkar... ama doğru olan bunların satılmaması ise benimki haklı çıkar... amacımız kırıcı olmak değil ki... sadece paylaşıyoruz fikirlerimizi... sen sat hayırlı işler... ama ben acemi arkadaşların bu tip satışlar yerine internette bedava bulabilceğini soyluyorum... sonuçta o templateleri de sen yapmadın hepsini... :) mutlu kal... seni seviyorum ereklam... adı uzerinde...

E

ereklam

Misafir
Merhaba
Sanada hak veriyorum ama bu tür şeyler internette bedava değildir örnek olarak siteler veriyorum incele fiyatlara bak templatemonstar.com boxedart.com buradaki adrresleden fiyatlara bir bak .ve free olanlarla karşılatır.
kendine iyi bak
iyi çalışmalar

F

fermansokmen

Misafir
Merhaba,

bedavadir bedavadir.
yeterki dogru noktayi yakala.
dogru foruma uye ol. dogru adamlarla tanis.
mesela benimle
templatemonster.com dan 300+ tane =1gb kadar
boxedart, l2d, helensdesign, flash.... toplamda 4gb in ustunde ucretli satilan template im var.
peki ben ne yapiyorum bunlari.
ne satiyorum ne de sitemde kulllaniyorum
ben kolleksiyon yapmayi ve paylasmayi seviyorum.

BENDE BEDAVA.

ereklam' Alıntı:
Merhaba
Sanada hak veriyorum ama bu tür şeyler internette bedava değildir örnek olarak siteler veriyorum incele fiyatlara bak templatemonstar.com boxedart.com buradaki adrresleden fiyatlara bir bak .ve free olanlarla karşılatır.
kendine iyi bak
iyi çalışmalar

F

fermansokmen

Misafir
Merhaba,

ereklam ucretli template leri legal yollardan aliyor ve ve bize maliyetinin altinda mi satiyor ki bunun uzerinden para talep etmesini anlamlı karşılayalım? çok template alana ucuzluk yapan bir mahalle pazari mı var? bunlar elbetteki cesitli marez forumlar ve p2p programlar araciligi ile paylasiliyor. Paylasiliyor olmasi ilgili firmanin konusu, ancak bunlari illega yollardan bedava temin edip uzerinden bizden para istenmesi ise elbette ki bizim tepki gosterecegimiz konu . Buna cin olmadan adam carpmak deniyor herhalde. Ucretli template lerin BEDAVA sina ihtiyac olan varsa bende 4gb in ustunde dokuman var. Yani binlerce ucretli template in BEDAVA hali.

adresim' Alıntı:
Kaliteli templatelerin hepsi parali, tabii ereklamin elinde bulunanlari gormeden birsey demek mumkun degil ama internette yuzlerce firma template satisi gerceklestirirken ereklama bedava sablonlari parayla satmak olmaz turunden laflar biraz yanlis olsa gerek....

www.templatemonsters.com
www.perfectory.com
www.template911.com

Saygilar

adresim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Slm,

Ben yorumumu ereklamin templateleri kendisinin tasarladigini varsayarak yaptim. Yok dedigin gibi illegal yollardan ise tabii ki yerden goge kadar haklisin....

Saygilar,

fermansokmen' Alıntı:
Merhaba,

ereklam ucretli template leri legal yollardan aliyor ve ve bize maliyetinin altinda mi satiyor ki bunun uzerinden para talep etmesini anlamlı karşılayalım? çok template alana ucuzluk yapan bir mahalle pazari mı var? bunlar elbetteki cesitli marez forumlar ve p2p programlar araciligi ile paylasiliyor. Paylasiliyor olmasi ilgili firmanin konusu, ancak bunlari illega yollardan bedava temin edip uzerinden bizden para istenmesi ise elbette ki bizim tepki gosterecegimiz konu . Buna cin olmadan adam carpmak deniyor herhalde. Ucretli template lerin BEDAVA sina ihtiyac olan varsa bende 4gb in ustunde dokuman var. Yani binlerce ucretli template in BEDAVA hali.

adresim' Alıntı:
Kaliteli templatelerin hepsi parali, tabii ereklamin elinde bulunanlari gormeden birsey demek mumkun degil ama internette yuzlerce firma template satisi gerceklestirirken ereklama bedava sablonlari parayla satmak olmaz turunden laflar biraz yanlis olsa gerek....

www.templatemonsters.com
www.perfectory.com
www.template911.com

Saygilar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5