İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Web Üzerinden Ekran Kontrolü

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Web üzerinden başka bir bilgisayarda önceden oluşturduğumuz arka kapıyla.. kendi bilgisayarımızdan aynı web adresi üzerinden kontrol sağladığımız ve şahsın ekran görüntüsünü anlık olarak izlediğimiz bir site var. Bu sitenin adresini bilen var mı arkadaşlar?

Not: bir arkadaşım adına yazdım. konuyla ilgili bilgim yok bu yazıyıda ark yazdı ben paste ettim.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
62
Bunu ne icin kullaniyorsunuz?
Windows dedicated server kontrolu icin mi?

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
windows sunucuna logmein programını kuruyorsun sonra logmein.com dan kullanıcı adı ve şifreni girip uzak bilgisayara baglanıyorsun. ister fullscreen ister kücük pencerede..

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşın ne için istediğini öğrendim.
Web Tasarım ve Grafik kursuna gidiyor arkım kursdan evdeki makinesine baglanmak için kullanıyormuş.
Şimdi yeni bir sorunu daha var...

Karşı bilgisayara bağlanıldığında, o bilgisayarda bir pencere açılıyo bağlanıldığına dair. O pencerenin açılmaması için ne yapılmalı?

Yardım rica ediyorum tekrar.

cklloadingckl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vallahi bilmiyorum ben bu logmeini çalıştıgım özel şirkette kullandım çok başarılı bir bilgisayar ama ilk haftdan sonra bilgisayar kullanılmaz hale geldi hatırladığım kadarıyla 400 küsür virüs vardı ve bir bilgiişlemci olarak silmeyi başaramadığım virüsler dedim ve programı kaldırdım ve daha sonradan bir daha kurma gereği hissettim (100 Mbps :D) yine aynı sonuçla karşılastım bilg kullanılmaz hale geldi bir hafta içinde ama bu programı normal şekilde kullanan kişileride biliyorum karar size kalmış...

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşın ne için istediğini öğrendim.
Web Tasarım ve Grafik kursuna gidiyor arkım kursdan evdeki makinesine baglanmak için kullanıyormuş.
Şimdi yeni bir sorunu daha var...

Karşı bilgisayara bağlanıldığında, o bilgisayarda bir pencere açılıyo bağlanıldığına dair. O pencerenin açılmaması için ne yapılmalı?

Yardım rica ediyorum tekrar.

bence kendi iyiliğin için arkadaşının isteklerini buraya yazma çünkü sorduğu sorulara göre pekde legal birşey yapıyormuş gibi gelmedi.

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pencerenin açılmamasını engelleyemezsin uzak masaüstü penceresi açılır.

ilkayuydu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bencede sanki legal bir islem icin kullaniliyormusa benzemiyor... ayrica eger kurstan evdeki bilgisayarina baglaniyorsa ciksin ozman sorun nedir?

kesinlikle kullanim amaci farkli bana kalirsa...

isterseniz bunu hek kismina tasiyalim

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaş bedava kurs görecek sanırım bu site yardımıyla.. Ama dikkat Etsin Bu Porttan Yüzlerce Virüs - KeyLogger vs. yeme ihtimali var.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Yaa banada trojen lazım ama iyi niyet için bilgisayara atcam çalışıyomu die sadece:D:p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5