İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Web Wiz Forum Hakkında

ahpena

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Ben Web Wiz Forumu Kurdum Ama Uye Kayıt Yaparken Sordugu Güvenlik Kodunu Ekranda Göstermiyor?
Bana Yardımcı Olabilecek Birisi Varmı

T

The_Best

Misafir
Tarayıcın güvenlik ayarlarından kaynaklanmaktadır, güvenliğini ortaya düşür

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Ahpena senden ozur dilerim. Konuyla alakali degil ama tak etti canima.
Alakasiz Mesajim: Aykut profil resmini degistir artik. ~Aykut gordugum post'a tiklar oldum:)

S

SaveTargetUs

Misafir
Arkadaşım free hostta webwiz kurmak istiyorsan www.maxiasp.com adresinden eym forum u yükleyip onu kurmanı tavsiye ederim. Güvenlik kodu yok. Webwiz in eski sürümünün tamamen türkçeye çevrilmiş hali. domaindlx, 1asphost, websamba da sorunsuz çalışıyor.

(Unutmaman gereken birşey asp üyelikli sayfalara yönlendirme ile girersen resimler çıkmaz yada üye girişi gerçekleşmez foruma normal url ile bağlanıp denemelisin. ( http://c.domaindlx.com/ahpena/forum/index.asp ) şeklinde bağlanmalısın.

werci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.websamba.com

çok iyi bence bw sorunu yok çünkü sınırsız. 30 mb alan daha ne istersin :D. bende normal hosta gecmeden onu kullanıyodum :D iyi bence ama başvurduktan 3-4 saat sonra onaylanıyosun ..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5