İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

webabi.com neredesin ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
M

moonwolf

Misafir
Web Abi 2-3 günden beri sitemize ulaşamıyoruz kendi sitenizde açılmıyor,telefonlara da cevap vermiyorsunuz arada meşgul çalıyor ama.. )
Ne oldu bir durum mu var ?

ufukaykut

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
şu an bende siteleri açılmıyor dns problemleri yaşıyor olabilirler.
gerekli açıklamayı kendileri yapacaktır, sanırım.

edit: geçte olsa açıldı.

M

moonwolf

Misafir
www.webabi.com açılıyor şu anda yanlız.

telefonlar neden açılmıyor o zaman ? bizde geç de olsa "açılmıyor"

The system has suffered an unrecoverable database error.
Error (if any): Too many connections
Please contact us if the problem persists.

iki günden beri açılmıyor şimdi de bu hata veriliyor.

ikincisi "yanlız" değil "yalnız" olucak...

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
webabi.com bu sektörün çok eski ve dürüst firmalarından biri, sizlerde bilirsiniz... mutlaka mantıklı bir açıklamaları vardır.

M

moonwolf

Misafir
webabi.com bu sektörün çok eski ve dürüst firmalarından biri, sizlerde bilirsiniz... mutlaka mantıklı bir açıklamaları vardır.
Burada webabi.com'dan için dolandırıcı diye bahseden oldu mu ? Telefonlara bile 2 gün cevap verilmeyince nasıl ulaşabiliriz ? Ne yani sabredip bekleyecekmiyiz.? Saçma saçma yorumlara ihtiyacımız yok arkadaşım para=hizmet bundan fazla webabi.com'un dürüstlüğünü ya da erdemliliğini araştırmıyorum.

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
Burada webabi.com'dan için dolandırıcı diye bahseden oldu mu ? Telefonlara bile 2 gün cevap verilmeyince nasıl ulaşabiliriz ? Ne yani sabredip bekleyecekmiyiz.? Saçma saçma yorumlara ihtiyacımız yok arkadaşım para=hizmet bundan fazla webabi.com'un dürüstlüğünü ya da erdemliliğini araştırmıyorum.

sakin ol biraz, kendine gel, insan gibi mesaj yaz. ben sana hakaret etmedim, yorumumda saçma sapan değil. sanada webabi'yi karalıyorsun, dolandırıcı diyorsun demedim. webabi bu sektörün çok eskilerinden başarılı bir firma, bir problem varsa mutlaka bir açıklamaları vardır, içinizi rahat tutun anlamıyla yazdım. ne bu şiddet anlayamadım ?

M

moonwolf

Misafir
sakin ol biraz, kendine gel, insan gibi mesaj yaz. ben sana hakaret etmedim, yorumumda saçma sapan değil. sanada webabi'yi karalıyorsun, dolandırıcı diyorsun demedim. webabi bu sektörün çok eskilerinden başarılı bir firma, bir problem varsa mutlaka bir açıklamaları vardır, içinizi rahat tutun anlamıyla yazdım. ne bu şiddet anlayamadım ?

Beni ilgilendirmiyor ne kadar eski olup olmadığı,ikinci olarak senden öğrenecek değilim insanlığı..3 günden beri ulaşılamayan sistemin yöneticisinin ne kadar iyi olup olmadığı beni ilgilendirmiyor.Ben sıkıntımı araştırmak için buraya başvurdum.Telefonlarını da arıyorum cevap vermiyor diyorum sen hala laf yetiştiriyorsun

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
Beni ilgilendirmiyor ne kadar eski olup olmadığı,ikinci olarak senden öğrenecek değilim insanlığı..3 günden beri ulaşılamayan sistemin yöneticisinin ne kadar iyi olup olmadığı beni ilgilendirmiyor.Ben sıkıntımı araştırmak için buraya başvurdum.Telefonlarını da arıyorum cevap vermiyor diyorum sen hala laf yetiştiriyorsun

insanlığı bilmiyorsan, konuna nezaket gösterip cevap yazan birine bu denli ters ve anlamsız cevap yazabiliyorsan ben mutlulukla sana insanlığın nasıl birşey olduğunu öğretebilirim.

bu denli ukala birinin açtığı konuya yazdığım son mesajdır.

M

moonwolf

Misafir
insanlığı bilmiyorsan, konuna nezaket gösterip cevap yazan birine bu denli ters ve anlamsız cevap yazabiliyorsan ben mutlulukla sana insanlığın nasıl birşey olduğunu öğretebilirim.

bu denli ukala birinin açtığı konuya yazdığım son mesajdır.

İnternetten efelik ancak bir şapşalın işidir diyerek..

Asıl konum
Webabi.com'un telefonlarına cevap vermesini bekliyorum..
Nokta.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
moonwolf üyemize hakaretten forumdan sınırsız süreli uzaklaştırılmıştır.
bilginize, iyi çalışmalar herkese...
webabi.com kaynaklı açıklamaya göre, server hdd sinde oluşan bir problemden dolayı güncel yedeklemeler manuel olarak yeni sunucuya aktarılmakta.
konuyla ilgili yazışmalar:
www.tr.st/kvm.htm
www.tr.st/ugur.htm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5