İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

webabi

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Kaç yıldır var olan bir firma olduğu halde kurumsallaşma yolunda adım atamamış bir firma, ticket a cevap vermeyen, aranılan işyeri telefonu cep telefonuna yönlendirildiği halde cevap vermeyen, muhtemelen tek kişi çok iş yapmayan çalışan bir durum var, sizden bu işi çok daha iyi yapabileceğim halde ben hosting hizmetlerinin sorumluluğunun zor olduğunu bilerek bu işe girmezken siz nasıl oluyor da bu işi yapıyorsunuz hayret ediyorum.

Benim asılsız birşey yazmayacağımı da forum geneli bilir, arkadaşımız size ulaşmak için işyerinizin kapısında mı nöbet tutmalı, kötü söz mü söylemeli acaba ?

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
orhan bey iyi insandır.
ne sorun yaşadınız acaba üzüldüm.

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
orhan abi işini takip eden iyi bi insandır, yanlış anlama vb. bi durum var sanıyorum.

akineroglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
haklısınız belki ama orhan bey piyasanın saygın kişilerindendir.diğer bir durum ise orhan bey belki rahatsızlandı belki ailesinden biri rahatsız veya bir sorunu vardır bu nedenle ön yargılı olmamak lazım efendim

M

Merthan

Misafir
Kaç yıldır var olan bir firma olduğu halde kurumsallaşma yolunda adım atamamış bir firma, ticket a cevap vermeyen, aranılan işyeri telefonu cep telefonuna yönlendirildiği halde cevap vermeyen, muhtemelen tek kişi çok iş yapmayan çalışan bir durum var, sizden bu işi çok daha iyi yapabileceğim halde ben hosting hizmetlerinin sorumluluğunun zor olduğunu bilerek bu işe girmezken siz nasıl oluyor da bu işi yapıyorsunuz hayret ediyorum.

Benim asılsız birşey yazmayacağımı da forum geneli bilir, arkadaşımız size ulaşmak için işyerinizin kapısında mı nöbet tutmalı, kötü söz mü söylemeli acaba ?

Sizin webabi ile olan sorununuz hakkında birşey söyleyemem. Fakat ;
Kurumsallaşma derken resmiyeti kastediyorsanız, webabi resmi bir firmadır.
Ayrıca sizin eleştirdiğiniz kadar kötü bir firma olsaydı, aynı paragraf içinde bu firmadan "kaç yıldır var olan" diye bahsedemezdiniz. Hosting sektöründe işini iyi yapmayan hiç bir firma "kaç yıldır var olan" diye tabir edilmez. Çünkü bir kaç yıl ayakta kalamaz -ki, webabi uzun yıllardır bu sektörün içinde olan bir firmadır.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
valla bende 6-7 ay evvel vps alıcaktım oradan, 2 kere mail attım 3-4 kerede ofisi aradım ne ses var ne seda...en son yine ofisi aramıştım ihtiyar biri çıktı telefona dışarıda gelir birazdan dedi, telefon vs. bıraktım arayan yok görüşen yok salldım gitti bende.
Kişilik olarak iyi biri olabilir, 3-4 değil 10 yıldır bu işide yapıyor olabilir, faturası ofisi vs. de olabilir ancak bunların hiç biri ticaretini iyi yapıyor anlamına gelmez. Bunlar temelde ticarete başlayacak bir insanda olması gereken temel kurallardır zaten, bunlar için alkışa gerek yok.
Ben cebimdeki parayı vermek, ondan bir şeyler satın almak için ulaşamıyorsam, bir sorun oldugunda nasıl ulaşırım allah bilir. Bu yüzden benim gözümde beş para etmeyen bir ticarethane.

guvenuzman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende orhan abiden reseller hizmeti almaktayım ve enbüyük sıkıntım ULAŞAMIYORUM

İlk zamanlarda sürekli MSN'deydi şimdi görünmüyor,
Sonraları Telefonla arayıp ulaşabiliyorduk ama oda bitti kesinlikle telefonları açılmıyor...
Mesela Resellerım şuan itibari ile (10/02/2008 23:40) of durumda 2-3 saat kadar önce ticket gönderdim ancak hala bi gelişme yok...

düşünün ben bu resellerda 30'a yakın aktif çalışan firmanın hosting hizmetini sağlıyorum. Şuan cep telefonum ve MSN'im kapalı çünkü aradıkları zaman ne diyeceğimi bilemiyorum.

guvenuzman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya inanmıyorum dünden beri webabi'deki sunucum kapalı ve kimselere ulaşamıyorum...

telefonları açmıyorlar, ticket'lara cevap vermiyorlar..

neyapacağımı bilemiyorum...

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
demek oluyorki işine sahip çıkmadığı hissedilien biri yıllanmışta olsa çalışılacak biri olmuyormuş ;) Webabi yi bende yıllardır biliyorum ancak ulaşamadığım insanın bana yararı olmayacağını düşünmek hiçte zor değildi ve iyiki orayı seçmemişim.
dostum sanada geçmiş olsun umarım en kısa zamanda çözme ulaşır durumun

isimciNet

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
webabide resellerım var, sorunum için ticket açtım 4. gün cevap yok :( önceden ortalama 1 gün içinde cevaplanıyordu..

M

Merthan

Misafir
Valla yazdığıma pişman oldum :) Uzun zamandır görüşmüyordum kendisi ile. Görüştüğüm zamanlarda ulaşmak çok kolaydı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5