İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

webarisi.com kesinlikle alış veriş yapmayın ben yaptım pişmanım

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
kendileriyle bir süre çalıştım, değişken bir teknik destek anlayışları var, zaman zaman çok yardımcı olurlarken, zaman zaman da beklemediğim şekilde hiç destek vermediler. verdikleri veya veremedikleri teknik destek nedeniyle gerçekten bazen insan çileden çıkabiliyor.

ticarette müşteri her zaman haklıdır, müşteri belli ki bir sıkıntısı var ki sana soruyor, açıklama yapıp, problemini çözeceğine laf kalabalığı yapılmasının bir anlamı yok. müşterinin sorduğu soruya cevap veremiyorsan, problemini çözemiyorsan bu işi yapmayacaksın.

agolhon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Host.net.tr Kuralları
Destek Koşulları
- Webarısı kesinlikle script kurulumu, modifikasyonu yapmamaktadır.
- Bütün destek talepleri müşteri paneli üzerinden yapılmalı ve istenilen bilgiler verilmelidir.
- Reseller müşterileri barındırdıkları siteler için (sunucu kaynaklı problemler hariç) teknik destek alamazlar. Bunun sebebi, hizmet sunacak kişilerin hizmet alacak olanlara yeterli kapasitede bilgi verebilecek olmasını ön şart koşmamızdır.
- KESİNLİKLE MSN DESTEK ALAMAZ VEYA TALEP EDEMEZSİNİZ.
- Destek talepleri içerisinde hakaret/küfür yada aşağılama tespit edildiğinde, Webarısı müşterinin hesabını sunucularından silecek ve herhangi bir ön uyarıda bulunmayacaktır.
- Müşteriler aynı anda en fazla 3 Açık talebe sahip olabilirler, aynı konu için açılan farklı destek talepleri yapılması durumunda, gönderildiği tarih sıralamasına bakılarak, ilk talep korunacak ve diğerleri silinecektir.

Bu kuralları okumayıp sunucu aldığınız için hiç bir hak talep edemezsiniz üzgünüm hocam :/

ozkankandemir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Host.net.tr Kuralları
Destek Koşulları
- Bütün destek talepleri müşteri paneli üzerinden yapılmalı ve istenilen bilgiler verilmelidir.
- Reseller müşterileri barındırdıkları siteler için (sunucu kaynaklı problemler hariç) teknik destek alamazlar. Bunun sebebi, hizmet sunacak kişilerin hizmet alacak olanlara yeterli kapasitede bilgi verebilecek olmasını ön şart koşmamızdır.
- Destek talepleri içerisinde hakaret/küfür yada aşağılama tespit edildiğinde, Webarısı müşterinin hesabını sunucularından silecek ve herhangi bir ön uyarıda bulunmayacaktır.
- Müşteriler aynı anda en fazla 3 Açık talebe sahip olabilirler, aynı konu için açılan farklı destek talepleri yapılması durumunda, gönderildiği tarih sıralamasına bakılarak, ilk talep korunacak ve diğerleri silinecektir.

Bu kuralları okumayıp sunucu aldığınız için hiç bir hak talep edemezsiniz üzgünüm hocam :/

evet ben çok büyük bir hata ile bunlardan reseller paketi aldım ve ben Körmüsün kelimesi hakaret anlamına geliyor ise evet ben bunuda yaptım
ama onlar internette ticaret yapan bir firma olarak benim verilerimi teslim almamı nasıl engelleye bilyorlar eşkiyalık yapıyorlar şirkete telefon açtım mail yoluyla irtibata gecin 15 dakika içinde geri dönüş yapılacak denildi 3 saat geçti arayan soran yok.

rema

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Host.net.tr Kuralları
Destek Koşulları

Bence dediğiniz cümleyi sonradan eklediler.. Arada çok abes geldi gözüme.. Sanki sırf böyle işler için oraya bu cümleyi sıkıştırmışlar:ıslık: Sizede öyle gelmedi mi ? :eek:lmadı:

sadace

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
En iyisi yabancı firmalardan almak.Yabancılar çok daha iyiler bu konuda

beto07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
hem hakaret et hem tehdit ediyorlar de :) valla bu kadar soğukkanlı yazdığı için ahmedov kimse tebrik etmek isterim. ben olsam körmüsün lafından sonra o hesap çoktan kapanmış olurdu.

ayrıca şuan birbirinden farklı 3 ayrı firmada sitelerim var ve burda üyeliği olan firmalardada var bizde kesinti olmaz diyen firma yalan söylüyordur. her firmada olur. sunucuda problem olur. telekom dns lerinde sorun olur. saldırı olur. olurda olur. 3-4 20 li yaşlarda adam demiş bi arkadaş gidip görmüşmü merak ediyorum ilgili firmada 2 adet sitem var yer itibari ile günlük uğrayabileceğim bir yerdeler gidip görme imkanım oldu öyle bir firma olduğu düşüncesinde değilim. ayrıca ticket açıpta cevap bulmadığım çözümde olmadı bugüne kadar. kesin çözüm yoksa bile çözüm yolları bulma konusunda gerçekten yardımcı olan bi firma.

ama hakaret küfür felan işin içine girdiği zaman kimse babasının oğlunu tanımaz, sonuçta adamın elinde senin siteni kapatmak için geçerli bir neden oluyor.

444 lü hatları arayın yani kurumsallaşmış firmaları. küfür etmedikten sonra eğer mağdursanız hiç bi şekilde size karşılık vermezler ve hatalarının kendilerinde olduğunu kabul ederler. Müşteri her zaman haklıdır. eğer mağdursa siz de hizmet için para alıyorsanız bunları göz önüne almışsınız demektir. Babasının hayrına iş yapmıyorlar para alıyorlar bu iş için.Hizmet bedeli ister 1 lira ister 1000 lira olsun. Para vermek küfür edebileceğiniz anlamına gelmez ancak mağdur olan bir kişi yanlışlıkla veya bilerek körmüsünüz diyebilir bu gayet normaldir. Tehdit etmek veya tehditvari cevap vermek hiç bir zaman ücreti karşılığında hizmet vereni haklı duruma getirmez. Ticareti bilmeyen kişiler ne kadar sermayesi olursa olsun müşteri memnuniyetini sağlayamazsa batmaya mecburdur.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
dip not: müşteri her zaman haklı değildir.

ebaydestek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Elbette müşteri her zaman haklı değildir. Fakat, haklıymış gibi muhatap olunmalıdır. Profesyonel ticaret budur.

beto07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Elbette müşteri her zaman haklı değildir. Fakat, haklıymış gibi muhatap olunmalıdır. Profesyonel ticaret budur.

:harika: Kendiniz hiç mi mağdur olmadınız hiç mi aldığınız hizmet yüzünden sorun yaşamadınız? kendinizi konu sahibinin yerine koyun lütfen.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
3. sınıf hostingcilerle çalışmamak en iyisi. Bana hakaret ettin hostunu kapatırımda ne demek. Sen kişisel durumunu niye çalıştığın yerle karıştırıyosun. Orası senin babanın firmasımıda istediğin gibi hostu kapatabiliyosun.

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Ben de bu firma ile çalışıyorum, bir sorun olmadı şimdiye kadar. Ama çok şikayet var..

Angelica

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
K. Ahmadov: Bu alan sadece satış öncesi yardım ve bilgilendirme amaçlı kullanılabilir. Lütfen teknik soru ve sorunlarınız için müşteri panelinize giriş yaptıktan sonra Destek Talebi Gönder butonunu kullanınız. Uygun departmanı seçmeniz durumunda en hızlı yanıtı alabilirsiniz.

ozkankandemir: cevabınız olmadıgı zaman sıgının farklı departman diye

Eğer canlı destek bölümünü söylediği gibi satışla ilgili konulara ayırdıysalar ve bu cevabı verdiyseler haklılar. Önyargılı davranarak yanlış cevap vermemeliydiniz.

Ayrıca host alırken araştırılmalı. Hangisi en ucuz diye bakmak yerine hangisi kaliteli diye bakılmalı.

By_ukala

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
öncelikle geçmiş olsun host alacaklara tek tavsiyem KARINCAHOSTİNG her ticket'e sabırla ve zamanında cevap veriyorlar...1 sendir çalışıyorum kendileriyle hiçbir sıkıntım olmadı birde databis var ali yağmur oda çok ilgili bir arkadaşımız tavsiyedir..

serkan44

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Web arsısı ile gecen sene bende çalışmak zorunda kalmıştım.wwww.trclup.com diye bi ste aldım ekim host diye bi firmadan bu firma bütün hakkını web arısına devretmiş.Bi baktım site kapalı.Wearısı sitesinden ticket açmak istedim ama baktım ordaki hesabım kapatılmış aradım.Siteniz kapatıldı falan bişeyler dedi.Baktım ki adam anlamıyor lanet olsun dedim.O gün bugun ne siteye baktım ne webarısına. Duyduğum yerde hakkımı helal etmiyorum diyorum...

A

abdullahsabit

Misafir
bende kullanıyorum firmayı sorun yok bende hosting olsun domain olsun bildiğinden şaşmıcan

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
mantık olarak müşteri her zaman haklıdır değildir tabi ki; yalnız bunu kavrayan yani "müşteri her zaman haklıdır" mentalitesini benimseyen şirketler hangi sektör olursa olsun, bu mentaliteden çok fayda göreceklerini ve her zaman işlerini büyüteceklerini söyleyebilirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi