İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

webarsizi(host.net.tr) i nasıl bilirdiniz?

mustoyildiz

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
şahsen sakın yaklaşmayın derim yanından bile geçmeyin üçkağıtçı hepsi abartısız 5 gün sitem kapalı kaldı telefonları açmıyolar ticketlardaki ukala tavırları ayrı bir yana paranızın güme gitmemesini istiyorsanız hiç düşünmeyin bu siteyi bu sene teknoloq.com diye bi site açtırmıştım senelik paranın tamamını vermeme karşı sorgusuz sualsiz 3 ay sonra site kapandı gitti dava açmayı düşünüyorum ben bu kendini bilmez sorumsuz üçkağıtçı hosting sitesine siz siz olun burdan hosting falan almayın

forever79

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu tarz siteler çok var. Host alırken çok araştırmak lazım. Bazı kritik noktalarıda özellikle değerlendirmek laızm.
Mümkünse sahibi ile görüşmekte önemli.

M.End

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kardeşim; "uzun vadeli bir sitem olacak, sorun yaşamak istemiyorum" diyorsan eğer neden isimtescil'den, turhost, daha.net 'ten almıyorsun...

Kesinlikle dediklerimden başka tavsiye etmem.

crazywebbers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
geçmiş olsun
host vs alırken
lütfen YS belgesi olmasına dikkat ediniz
eğer aldığınız firma ise ticari kurum ise illaki cezalandırılır tib.gov.tr ye öncelikle bir şikayet dilekcesi yazın bakın ys belgesi varmı? yoksa doldurun şikayet edin 5 milyar ceza yesin

ayrıca şikayette bulunun mahkemeye verin
sitelerini erişime kapattırın
TR de
bu kadar basit

kolay gelsin
bilişim suclarına gitmeniz yeterli

Vi.ncent

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
geçmiş olsun
host vs alırken
lütfen YS belgesi olmasına dikkat ediniz
eğer aldığınız firma ise ticari kurum ise illaki cezalandırılır tib.gov.tr ye öncelikle bir şikayet dilekcesi yazın bakın ys belgesi varmı? yoksa doldurun şikayet edin 5 milyar ceza yesin

ayrıca şikayette bulunun mahkemeye verin
sitelerini erişime kapattırın
TR de
bu kadar basit

kolay gelsin
bilişim suclarına gitmeniz yeterli
Aynen. Sadece bu şirket için değil diğer her şirket için geçerli: Mahkemeye vermekten korkmayın. Siz müşterisiniz ve aldığınız hizmet aksaklık çıkardı. Bunun bir bedeli olmalı. 5 gün kapalı kaldıysa 1 yıllık ücretsiz domain veya ona benzer bir hizmet talep edin. Bu tür şeyler şirket için o kadar zor olmayan şeyler ancak şirket prestiji için - bir puan. Özellikle mahkeme kararı olursa. Mahkeme kararı ile aldığınız tazminat o kadar önemli değil, daha önemli olan şey hakkını arayan biri olmanız.

cans2934

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
host.net.tr (webarisi) o Şerrefsiz ahlaksiz veletlerin ne kadar ibne fırlama oldugunu yazmak için üye oldum.

adamlardan 2 host 1 domain aldım.

3 ay geçmeden hostinglerime ve domainime dalga geçer gibi el koydular.

akıllı olun o Or0spunun Fırlattıkları ilk 1-2 ay iyi davranıyor sonra senden onlara daha para çıkmayınca ilgilenmiyorlar.

gidip ofislerinde ağızlarına sıçacakdım kansız köpekleri insan konumuna koyuyolar boşa bela olurlar

cans2934

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çalışanlarının hepsi çocuk kurumsal değil la onlar 3 tane dengesiz bir araya gelmiş yurt dışından reseller hosting kiralamış. o reselleride insanlara host diye paylaştırıyorlar. o üstleri yasin altıntaş denilen yavşak herif varya o ********den olma kancıkdan doğma piç varya onun ben ta.......... o haram paralar boğazında kalsın o adi herifin 2 host 1 tane domain aldım 1 senelik parasını nakit ödedim daha 4. aya giriyordum sildiler hesabımı. yakın olsaydı onun anasını bellerdim onun bunun çocuğu

erkangiris

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
host.net.tr yani web arısı berbat bir firma. ben hosting ve domain aldım. destek talebi oluşturdum günlerce cevap vermediler, tekrar oluşturdum flod diye kapattılar. şikayet vara şikayette bulundum komple hesabımı kapattılar ve hostinglerimdeki dosya ve databaseleri vermiyorlar.

CihatÖzgen

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Başta Web arısı şahsiyetsizlerin hakkında konu açıp iyinet'e üye olmama sebeb olan arkadaşa teşekür ederim.

google de gezip bu karaktersizler hakkındaki şikayetlere bakıyordum karşıma adı kadar iyinet formuna denk geldim 4-5 gün önce tema aldım onlardan ki almaz olsaydım. bu kadar alçak karaktersiz bir firma göremedim.
aaçtıkları şirket adı altında resmen insanları dolandırmak için ellerinden geleni profosyonel bir şekilde yapiyorlar bu kadar alçaklık olmaz
destek hizmet %0 anlamadığım tek nokta şu okadar şikayetlere rağmen kendini düzeltmeleri yerine gittikçe çirkefleştiren ve batıran bir firma göremedim

aldıkları her para kursaklarından kalsın haram zehir zıkkım olsun

sözde müslümancı geçinip kendilerine müslamanım diyen insanlar hakkımı ne budunyada ne rabbimin huzurunda sizlere helal etmiyorum çoluğunuz cocugunuzdan çıksan

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5