İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Webcam Tavsiyeleriniz.

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Arkadaşlar merhaba. Yeni bi webcam almayı düşünüyorum. Şu anda elimdeki Cyber marka ve güyya 8.0 Megapixel. Ama Görüntüsü berbat. O yüzden daha net gösteren bir webcam'e ihtiyacım var. Kullandığınız beğendiğiniz tavsiye edebileceğiniz varsa çok makbule geçer.

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Webcamda lens veya mercek denilen zımbırtının temizliği görüntü netliğini değiştiriyor, tecrübeyle sabit :) Bir de dene istersen, eğer dönüyorsa yuvarlak şey, döndür temizle oyna bi :)

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
8megapixel çoğunluk fotoğraf çekme kalitesidir, webcam kalitesi değildir
microsoftun veya a4ün kazık fiyatlı webcamlari işini görür

premier 1.3ler fena değildi zamanında

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
41952.jpg

öneririm,zamannda kullanmıştım kaliteli

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Tşekkrler arkadaşlar önerilerinizi dikkate alıcam. Yarın bide bilgisayarcıya soruyum bakalım o ne tavsiye ediyor.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
a4tech pk635 bugüne kadar sattığım webcamler içerisinde geri dönmeyen, sorun çıkarmayan ve gerçekten kaliteli olan görüntüsü ile çok beğendiğim bir model fiyatıda öyle kazık falan değil.

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
a4tech pk635 bugüne kadar sattığım webcamler içerisinde geri dönmeyen, sorun çıkarmayan ve gerçekten kaliteli olan görüntüsü ile çok beğendiğim bir model fiyatıda öyle kazık falan değil.

Benim aklımdada bu vardı zaten. Teşekkür ederim osahin sanırım bunu alıcam.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Yalnız dikkat et, ForzaFB' nin göstermiş olduğu PK-635 değil onlarda kullanılan malzeme biraz daha kötü görüntü olarak 635 kadar iyi görüntüsü yok, ayakları kısa olur ayrıca mikrofonlu modelide var 635lerin.

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Yalnız dikkat et, ForzaFB' nin göstermiş olduğu PK-635 değil onlarda kullanılan malzeme biraz daha kötü görüntü olarak 635 kadar iyi görüntüsü yok, ayakları kısa olur ayrıca mikrofonlu modelide var 635lerin.

Önerin için teşekkür ederim. Geçen sene internet cafe işletirkende bu modeli kullanıyodum hiç sıkıntı yaşamamıştım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi