İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

webe girer girmez dosya indirtme

K

KartaL

Misafir
web siteye girer girmez dosya indirme olayını nasıl yapabileceğimi arıyorum. sanırım bu olay sfx arşivle oluyormuş nasıl oluşturacağımı biliyorum fakat nasıl girer girmez indirtebilirim onu bilmiyorum bunu yapan birkaç mirc sitesi biliyorum fakat onlarda kapanmış şuan html kodları(varsa) eğer başka yolu varsa nedir yardımlarınızı bekliyorum.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
iceri bir iframe koy ve iframe sayfanin linkini download ettirmek istedigin dosyanin linki olarak tanimla.

Edit: yada bir referesh kodu ekleyebilirsin meta kodlari arasina

<META HTTP-EQUIV="refresh" content="240;URL=http://www.siteadi.com/dosyaadi.zip">

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
İyi bişey için kullanılıcağını hiç sanmıyorum eğer öyle değilse özür ama öyleyse söyliyecek söz bulamıyorum

GReYDeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İyi bişey için kullanılıcağını hiç sanmıyorum eğer öyle değilse özür ama öyleyse söyliyecek söz bulamıyorum

+1

iyi bişey olsa millet kendi indirir zaten..
böyle numaralara gerek olmaz..

ama arkadaş belki sebebini açıklamak ister, belki yanılıyoruzdur

webrlis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
*.hta mı yükleteceksin millete...
mirc sitelerinde genelde *.hta yükletiyolarda...
öyleyse ayıpp

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
mirc falan bilmiyorum ama doğru düzgün bişi yükletmeyecektir kesinlikle

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Download yöneticisi ile dosya yükletmek istiyorsan refresh ile yapabilirsin. Yok exploid diyorsan onun cevabınıda burada alamazsın :)

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
nasıl girer girmez indirtebilirim onu bilmiyorum bunu yapan birkaç mirc sitesi biliyorum fakat onlarda kapanmış şuan html kodları(varsa) eğer başka yolu varsa nedir yardımlarınızı bekliyorum.

Davetiye istek mesajınız var mı, yoksa ben mi bulamadım !

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
adamın daha 3. mesajı yeni üyelerden hayır yok.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5