İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Webhox Internet Hizmetleri Firma Tanıtım Scripti

create

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Merhaba Arkadaşlar.

Webhox İnternet & Bilişim Hizmetleri olarak Firma Tanıtım yazılımımızı sektörün temel ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak yapıda hazırlanmıştır. Webhox Bitkisel Firma Tanıtım V1 ile sektörde eşsiz bir yazılım imkanı sunmaktadır. Modüler yapısı ile kullanışlı firmalar için en uygun yapıda hazırlanmıştır.

Sistem Özellikleri :

- Sistem Google uyumludur.
- Rewrite url yapısı ile SEO standartlarına uygun yazılmıştır.
- Title, keyword, description ayarlarını admin panelden yapabilirsiniz.
- Sistemde google etiketçi özelliği kullanılmıştır. En çok aranan 10 anahtar kelimeyi tespit edip ona göre ürünlerinizi ekleyebilirsiniz.
- Modüler yapısı ile "Ürünler", "Sol Alan Duyurular", "Popup Duyuru", "Ziyaretçi Defteri", "Havadurumu" ve "Saat" modüllerini aktif/pasif yapabilirsiniz.
- Tüm ayarlar admin panelinden yapılabiliyor.
- Sistem açık kaynaktır. Herhangi bir şifreleme yoktur.
- Kategori ve Ürünler kısmında title,keyword,description ayarları.
- Ürünler için aktif / pasif özelliği.
- Ürün ve Kategori listesini sürükle bırak metodu ile sıralamasını değiştirebilirsiniz.
- Sayfalar bölümü sürükle bırak metodu ile sıralamasını değiştirebilirsiniz.
- Slider modülü.
- Foto Galeri modülü.
- İletişim formundan gelen taleplere anında site üzerinden mail atabilirsiniz.
- Ziyaretçi Defteri mevcut admin onaylı ve yönetici cevabı yazılabilmektedir.
- Duıyurular bölümüne sınırsız sayfa ekleyebilirsizi.
- Footer bölümü yönetimi ve facebook, twitter adresleri

25824988925b5fd75ef84e8202957b74.jpg
d95a2fa315683f22cfa4713558f64dfe.jpg

112640f355a68a75c01695f2e3c38883.jpg
27d49a58464c53baca1f17bb45852b19.jpg

3c63ec7be1b6c49e6c308397023fd8cd.jpg
0a78d9f8a1d2c2289e4410bcb0657b73.jpg

Demo Adresi : www.webhox.net/demo/tanitim/
Sitemizdeki Konu : Webhox Firma Tanıtım Scripti V1

Sistem ücreti 20TL'dir.
Açık kaynak olarak satılacaktır.

Not : Admin panel talepleriniz için www.webhox.com.tr adresine üye olmanız gerekmektedir. Pm ile admin panel demosu vermeme kararı aldık bunun nedeni aramızdaki kötü niyetli arkadaşlardan bıkmamızdır.

Not2 : Fiyat İYİNET fiyatıdır. Sitemizdeki satış rakamı 100 TL üye olan arkadaşların bilgilendirmesi üzerine üyelikleri bayi statüsüne geçirelecektir. Sistemimize yeni eklenen scriptlerden de üye olan arkadaşlar anında SMS ile bilgilendirme sağlanacaktır.

Not3 : Fiyatın ucuzluğu üzerine lütfen yorum yapmayınız. Mevcut sistemi kızılaya bağış karşılığında dağıtmıştım daha önce. Şimdi paneli değiştirip bazı hataları fixleyip satışa çıkardım.

Not4 : Terminal bilgisayar'a ait tüm sistemler artık Webhox Internet Hizmetleri adı altında satışa çıkartılacaktır. Daha önce sistemlerimizi satın arkadaşlar sitemize üye olup destek talebinde bulunabilirler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5