İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Weblebi . com iyi hizmet vermiyor

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hepsiburadada aylarca süren problemlerim oldu. siz siz olun, imkanınız varsa internetten alışveriş yapmayın :) gidin ürünü marketinde görün elinizle tutun okşayın sevin parasını verip alın, yoksa bekle allah bekle kargolasınlar diye.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
Aslında bu tür sorunlar heryerde olabilir hepsiburada.com da bana 1 haftada göndermedi ona bakacak olursanız. en iyisi en yakın magazaya gidip alışverişi " uyuz " un belirttigi gibi canlı canlı almak.

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
bu maili göndermeyeceklerdi o zaman , teslim tarihi yazıyorlar , yazmasınlar.

Satisdestek <[email protected]> bana adlı alıcılara
ayrıntıları görüntüle 22 Şub (2 gün önce)

Sayın Müşterimiz,

Siparişiniz 23.02.2007 tarihinde kargo'ya teslim edilecektir.
Teslimat adres değişikliği yapılmasını istiyorsanız tarafımıza bildirmenizi rica ederiz.Siparişiniz 24.02.2007 tarihinde tarafınıza teslim edilecektir.

Saygılarımızla;

Müsteri Hizmetleri
Weblebi.com
Tel: 0212 217 77 40
Fax: 0212 217 72 34
Mail: [email protected]

bugün ise ben aradığımda , ürünün hala ellerinde olmadığını söylüyorlar.

yani ortada yalan söyleme durumu var.

ENVER

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben cuma gecesi weblebiden bir ürün aldım dün sabah elime ulaştı gecikmesinin nedeni üretici firmanın ürünü geç yollması olmuş. sipariş takipten baktığım kadarıyla ellerine ulaşınca 1 günde yolladılar.

senin sorununda üretici firmanın yollamaması olabilir.

advertiser

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.Weblebi.com dan sipariş verdiğim ürün hala elime geçmedi. en son bugün göndereceklerini söylediler şimdi, pazartesiye sarkıtıyorlar...

http://forum.iyinet.com/kampanyalar...1-samsung-cep-alana-minidv-kamera-hediye.html

siz siz olun www.hepsiburada.com dan şaşmayın derim.

Weblebi.com'dan ürün almak gibi bir hataya düşmüşsün.Geçmiş olsun.Ben oradan 2+1 aldım.Adamlar öyle bir paket hazırlamış ki baya özenmişler dedim.Kutuyu açtım kırık dökük çıktı.Kullanılacak halde değildi yani.Geri iade etmem için kargo ile yollamak zorunda kaldım.Kargo parası,faks parası,telefon masrafları 25 ytllik ürünü 36 ytlye çıkardı.Bu fiyata zaten piyasadan aynı ürünü alırdım.

Neyse dedim bir kere oldu hemen peşin yargılı olmayayım.5 ay evvel ses kayıt cihazı sipariş ettim.3 gün oldu ses yok.Ben aramasam sonuç çıkmayacaktı
belki de.Neyse aradım.Ürün ellerinde yokmuş da alt modelini yollasak olur mu diyor.Olmaz efendim dedim.Madem ürün elinizde yok.O zaman sitesinde neden stokta yoktur yazmıyor?Yoksa bile 3 gün bir insan evladı bekletilir mi?Onda da ben aradım.Gerisini siz düşünün artık. :)

Netten alışveriş yapacaksanız en güvenli site hepsiburada.com gibi görünebilir.Ama en büyük olduklarından mıdır ne hikmetse ürünleri piyasa fiyatından satıyorlar.Git dışarıdan al daha iyi.Hem çabuk hem de kargo ücreti ödemezsin.

En güvenli alışveriş sitesi www.ekonomikticaret.com diyorum.Hem ucuz hem çabuk.Deneyin derim.

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu maili göndermeyeceklerdi o zaman , teslim tarihi yazıyorlar , yazmasınlar.

bugün ise ben aradığımda , ürünün hala ellerinde olmadığını söylüyorlar.

yani ortada yalan söyleme durumu var.

hepsiburada nın bana söylediği yalanları saysam mesaj sayım epey artar :)

Rapmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben birkaç kere verdım pek abartmamak lazım bu işleri , güven olmuyor ..Mesela başka birşey gondermışlerdı benım siparişimden başkja dedi yenısını göndericem o kalsın 5 ay oldu hala gönderecek :D Neyseki ucuz bişeydidüşmedim peşine
Ne diyelimverdiğimiz para boğazlarına dizilrsin :)

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
oluyor böyle şeyler evet. hepsiburada.com dan defalarca alışveriş yaptım
hatta büyük ekran Televizyon aldım o derece yani:)))
filmler, kitaplar, telefon vs..aklınıza ne gelirse. arada problemler oldu. beni de sinir ettikleri zamanlar oldu.
fazla stres olmamak lazım:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5