İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Webmail Problemi

x7even

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar horde problem veriyor. Plesk8.1 kullanıyorum. webmail.domain.com yazdığımda bembeyaz bir sayfa çıkıyor. Plesk panel mail bölümünden webmailime giriş yapmaya calıstığım zaman maile girebiliyorum. O şekilde girdikden sonra logout dediğim zaman gene beyaz sayfa çıkıyor. Bu sorunu nasil çözebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim pleski 2 3 kez yeniden kurdum kurulumda herhangi bir hata vs vermedi.

phidiess

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hordeden direk kurtulmanı tavsiye ederim. Merak mail server kullanabilirsin. Kurulum konusundada yardımcı olabilirim. Windows makina ise tabi.

UltraVB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım plesk e gir, soldan server yazan menü ye gel. ordan components maneger var ona gel. web mail var ona tıkla. orda web mail de none seçili olmalı. orda hangi si yüklü ise onu seç ve aynı şeyi mail server yazan yer de de yap. bitti :)

LiLattah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
UltraVB nin dediği yol doğru ek olarak başıma geldi orda horde seçili ise önce none yap sonra tekrar horde yap. zaten none ise UltraVB nin dediği yok işini görür.

Saygılaırmla,

LiLattah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hordeden direk kurtulmanı tavsiye ederim. Merak mail server kullanabilirsin. Kurulum konusundada yardımcı olabilirim. Windows makina ise tabi.

bende katılıyorum merak konusunda sana ama merak lisansları çok pahalı açıkcası. web sitelerinde fiyatlar ise çok karışık. senin fiyat konusunda bilgin varmı? tek windows server için plesk kurulu unlimited domain.

Saygılarımla,

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5