İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

webmail ?

D

deja-vu

Misafir
php webmail scriptti

www.postatr.com gibi hizmet veren yerli yabancı başka siteler varmı? kendi sitem için web mail wereceğim bir kaç lişiye.

bu hizmeti almak yerine bir mail scriptti ile yapmaya karar verdim öylesi daha iyi olacak sanırım.

kullananlar yada php konusunda bilgisi olan arkadaşlar

hangi webmail scripttini önerirsiniz yada tavsiye edersiniz. ( paralı yada parasız fark etmez bir tane alacağım )

D

deja-vu

Misafir
bu hizmeti almak yerine bir mail scriptti ile yapmaya karar verdim öylesi daha iyi olacak sanırım.

kullananlar yada php konusunda bilgisi olan arkadaşlar

hangi webmail scripttini önerirsiniz yada tavsiye edersiniz. ( paralı yada parasız fark etmez bir tane alacağım )

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
deja-vu ,

Her üyeye min. 5MB alan açacan. Bunun bir trafiği olacak. Makina göçerse ve yeterli yedeğin yoksa üyeler yok olacak. Mail alıp gönderme problemlerin çok olacak.

Bunları da göz önünde bulundur kendin script kuracaksan. kolay gelsin.

D

deja-vu

Misafir
uslanmaz

bunu hesapladım zaten çok geniş bir kullanıcıya hitap etmeyeceğim. 75 gb alanım var 100 x10 olacak. bir script buldum almayı düşübüyorum. sizlerin var mı tavsiye edebileceği.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5