İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Webmaster Arkadaşlar Görüş & Önerilerinizi Bekliyorum

SaVaGe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sayın webmasterlar,
Yeni açılan sitemizi ziyaret ederek görüş ve önerinizi yazarsanız çok memnun olurum.
http://turkglobal.com
İyi çalışmalar

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok uğraşmışsınız emeğiniz için tebrik ederim.
ancak tam olarak konuyu anlayamadım.

iyi çalışmalar.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
emek harcamışssın hoş bir site ama site alışverış sitesimi yoks abaşka içeriklimi analamadım P: ama güzle bir çalışma olmuş..

S

sezgin

Misafir
evet hoş bi dizayn yanlız icerik dagınık, bende anlamadım :)

M

Maksim

Misafir
iyi bir çalışma oluş tebrikler.. "ADVERTISEMENT" sağ köşedeki bu başlığı anlayamadım.. değiştirebilir misin.

"srkn"

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
skychat baya hoş ya :)

güzel çalışma eline sağlık da.. arkadaşların da dediği gibi biraz içerik dağınık gibi.

M

murme

Misafir
güzel ama strteji yanliş satılan ürünler için idefixe e yönlendirebilirsin mesela hemde komisyon alirsin mis gibi

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
güzel site ama içerik çok karmaşık işin içinden bir türlü çıkamadım gitti :D

SaVaGe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İdefixe ile irtibata geçtim ama adam işten ayrıldıgını söyledi. Bende farklı bir alış veriş sitesi arıyorum. Skychat i beğenen arkadaşlar kendi sitelerine koymak isterlerse yardımcı olurum.
Görüşleriniz için teşekkür ederim.

A

aSKa

Misafir
biraz karışık tam olarak ne sitesi olağına karar verememişsin anlaşılan :D Neyse her ne olursa olsun emek harcanmış sonucda teprikler başarılar

SaVaGe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:)

Slm,
Herkes aynı şeyi söylüyor "tam olarak ne sitesi olduguna karar verememişsin" sitemiz E-Ticaret,Bireysel servisler,Yerel tanıtım bölümü içeriyor. Yakındada oyun bölümü acılacak. Gün geçtikcede büyüyor.Buna portal diyebiliriz sanırım. Bizim amacımız internetteki sitelerden daha farklı olmak. İnternete biri girdiği zaman her türlü işi 1 siteden yapabilsin diye düşündük. Galiba hata etmişiz ki herkes aynı şeyi söylüyor.
İyi çalışmalar.

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Logo uzerine biraz daha calisilabilir, bir de bazi yerlerde Times New Roman fontlar kalmis. Bir de sayfalar her zaman standart olsa daha iyi olabilir, ana sayfa genisligi ile alt sayfa genislikleri ve menu yapisi gibi... (Duzensel ve goruntusel durumlarda ince ayrintilara cok girdigim icin, gicik bir kisi olarak algilanabilirim, alinmayin, gucenmeyin).

SaVaGe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Her türlü fikre saygımız var sonucta sizin görşlerinize göre sitemizi düzenleyip daha güzel bir hale getireceğiz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5