İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Webmaster By Suskun PHP Giris Sistemi V.01

Suskun-TR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar Kendi Sitem'e Böyle Birşey Lazımdı Ve Kodladım Ve Sizlerle Paylasıyım Dedim...

Şifreli Giriş Sistemi !

Demo : www.suskun.ch/Giris-Sistemi/

İndir : http://forumkral.googlepages.com/WebmasterBySuskunGirisSistemiV.01.rar

Kullanıcı Adı : Suskun
Sifre : Suskun

Panele Girdikten Sonra Sizi İndex.html Yonlendiricektir Yani Şİfre Koyucaznız Kısmının Linkine

Gerekli Bilgi Dosyayı İndirdikten Sonra :) Beni Oku.txt Gerekli Bilgiler Vardır.

Yorumlarınızı Bekliyorum :) Şİmdiden Tesekkürler

artofevil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
ŞİFRELERİN doğru olduğundan emin misin?

edit: Arkadaş büyük-küçük harf duyarlı şifreleme yapmış fakat şifreleri verirken "S" harfi büyük küçük olmalı :s

Suskun-TR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kod:
ŞİFRELERİN doğru olduğundan emin misin?

Giriş Yaparken Suskun'nun "S" Küçük Olucak :)

Kullanıcı Adı : suskun
şifre : suskun

Suskun-TR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kod:
Güzel bişey ama .htaccess varken amacı halen anlayamadım

Kendi Sitem İçin Kodlamıstım Paylasiyim Dedim İsteyen İnclude Eder İsteyen Etmz :) Amacım Sadece Paylasmak :) _ Yorumun İçin Tsk Ederim.

Kod:
index.html bu serverda bulunamadı diyor giriş yapınca..

Şifreyi Bağlıcak Link İndex.html Nede Olsa Demo Koymadım ! Örn Bir Sitenin İndex.php İnclude eDERSİN Siteye Kullanıcı Adı Şifre Yazarak Girerler Sadece Bir Örnekti Bu Bana İse Baska yerde Lazım Oldu Kodladım Ve Paylasmak İstedim Yorumlarınız İçin Tesekkürler :)

SeVeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sayfa açılmıyor. Sanırım php yoluyla login sistemi oluşturdun. Yerine göre işe yarayabilir.

Fakat ingilizce tutkumuz yüzünden komik oluyoruz bazen. "Webmaster By" şeklinde anlam yükleyemezsin betiğine. Kaldı ki ingilizce isim kullanacaksan neden ismini "Giris Sistemi" koydun :)

Suskun-TR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herkesin Ayri Görüşü Vardir Ayrı Düşünceleri Bişi Diyemem :) Yorumun İçin Saol

Birdahakine Birsey Yazarsam Senin Adını Veririm SeVeRaL :)

SeVeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Çok mutlu olurum + başım göğe bile erebilir :)

Yanlış anlama beni, en azından melez olmasın yaptığımız iş, ya bize ait olsun, ya da hiç bizden olmasın. ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5