İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

webmaster ekibi kurmak istiyorum

küçükwebmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Galiba yorum yapanLar haklı aklımı başıma getirdirniz teşekkürler öğreneceğim daha çok şey var herşey için teşekkürler....

ama msn ekleyiniz belki yardımlarınız dokunur :D [email protected]

axl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
nasıl bir yardım merak ediyorum

vakıflara ücretsiz sitemi yapacaksınız

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Mağdem öğrenmek istiyorsun niye ekip arıyorsunki.Oturup az biraz tasarımda öğrencen , post atmayıda başarıcan...

Sen ne yapmak istiyosan burdan sana scripte bulunur (okadar hazır scriptler mevcutken gerek bile yok ya).Ayrıca sponsor olucak hostingcide bulunur.

Para kazanma isteğini perçinliyerek ne yapmak istiyorsun o yaşında bu arada:D

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
kime yardım edecez? niye yardım edecez? postçu ne yapacak? logo tasarımcı ne yapacak? script işin en kolay kısmı, ayarlamak zor değil. hosta gelince sponsorda bulunur, 3-5 bişeyler konup alınabilir de...
sen bu işlerde biraz daha zaman geçirip pişmelisin biraz bence. sen daha hamsın çünkü, önce biraz piş bakalım. sonra tekrar bir düşün açtığın konuyu ;)

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Mağdem değil Madem
Yağni değil Yani
Olucak değil Olacak

T

trgy

Misafir
arkadaşlar ben yardım amaçlı bir webmaster ekibi kurmak istiyorum yaşım 14 ama webmasterliği öğrenmek için çok çaba gsteriyorum web master ekibine logo tasarımcı-postçu ve bilgi yağni script host felan sağlayacak kişi Lazm ben bilgi script host işini halledicem bana bir postçu birde logo tasarımcı Lazm tamamen yardım amaçlı bir ekip olacaktır... yasından byk işlere kalkma demeyin dedimya sadece yardım amaçlı olacak :) site açmak için host ve script benden sizLerde domain bulursanız çok gzL bir ekip oLr şimdiden teşekkürLer...

küçükwebmaster.

İlk önce burası forum msn değil, yazılarını düzeltmelisin. Fazla kaptırma bu işlere ben de senin yaşında başladım hala da buradayım kötü bişe. :p

İnternete webmaster işlerine başlarken ilk önce alfabeyi öğren yani HTML öğren. Her yerde karşına çıkacak birşey. Forumda html dersleri diye arat Google'da arat illa ki birşeyler bulursun.

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Bişey anladıysam Daniel Güiza olayım.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Yasta sorun yok da bir dilbilgisi, imla calissan, Turkce derslerine girsen once, sanki daha iyi olur

küçükwebmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yasta sorun yok da bir dilbilgisi, imla calissan, Turkce derslerine girsen once, sanki daha iyi olur

Türkçem gayet iyi sadece hızlı yazdığım için ve klavyeye bakmadığım için böyle yazıyorum iyinet.com üyeleri için sorunsa tamamdır benim için düzgün yazarım ayrıca html bilgim var ayrı bir konuda konu altında konu sapmış :) bizene Guizadan :) ayrıca iyinet.com u çok önerdiler ama nedense beni önemsediniz :s baska yerlerde herkes önemsedi...

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
Türkçem gayet iyi sadece hızlı yazdığım için ve klavyeye bakmadığım için böyle yazıyorum iyinet.com üyeleri için sorunsa tamamdır benim için düzgün yazarım ayrıca html bilgim var ayrı bir konuda konu altında konu sapmış :) bizene Guizadan :) ayrıca iyinet.com u çok önerdiler ama nedense beni önemsediniz :s baska yerlerde herkes önemsedi...

Durup düşünmek lazım o halde, kendin diyorsun iyinet'i çok önerdiler diye, demek ki sana bu konuda önerilerde bulunanlarında bir haklılık payı var, aç kulağını dinle, manidar mesajlar verilmiş :)

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
arkadaşlar ben yardım amaçlı bir webmaster ekibi kurmak istiyorum yaşım 14 ama webmasterliği öğrenmek için çok çaba gsteriyorum web master ekibine logo tasarımcı-postçu ve bilgi yağni script host felan sağlayacak kişi Lazm ben bilgi script host işini halledicem bana bir postçu birde logo tasarımcı Lazm tamamen yardım amaçlı bir ekip olacaktır... yasından byk işlere kalkma demeyin dedimya sadece yardım amaçlı olacak :) site açmak için host ve script benden sizLerde domain bulursanız çok gzL bir ekip oLr şimdiden teşekkürLer...

küçükwebmaster.

Öyle ekip olmaz. Önce kendini geliştir, ne istediğini iyi edüt et ondan sonra ekip kurma hevesine giriş. Yardım amaçlı diyorsunda önce sana yardım lazım.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
pasifiğe açılmış yavru bir balık gibi...

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
küçükwebmaster kardeşim;
1-senin amacının iyi olduğunu biliyoruz zaten.
2-kimse seni ciddiye almamazlık etmedi.
3-sana herkes biraz tavsiyede bulundu ama sen yanlış anladın sanırım
4-eğer aklına takılan varsa sor cevaplayalım.
5-umarım söylediklerimiz senin hevesini kırmamıştır, zira böyle bir niyetimiz hiç olmadı...

pasifiğe açılmış yavru bir balık gibi...

sana gelince ya gece gece nerden aklına gelir bu laflar?

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
büyük okyanuslarda yüzüceksen, kimseyi "kafana" takmıcaksın yeğen :p
ozanTi hayatta bazı şeyler vardır:D
çok ezel izliyom ben ya :D
küçükwebmastera;
dostum sen aslında küçüksün, ama bazı şeyleri yapabilmek için yaşın çok normal
hosting işine de girmişsin, adama demezler mi vergi levhan nerde diye, demezler mi yer sağlayıcın kim? tamam, kendince bişeyler yapmaya çalıştın, grup kurmaya çalıştın, ama önce dönüp bi kendine bakmalısın "ben kimim" demelisin. Eğer kendine güvenin tamsa zaten bu iş olmuş demektir. Ünlü bir düşünür der ki;
İnternete webmaster işlerine başlarken ilk önce alfabeyi öğren yani HTML öğren. Her yerde karşına çıkacak birşey. Forumda html dersleri diye arat Google'da arat illa ki birşeyler bulursun.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5