İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Webmaster Forumları // en iyi kim ?

en iyi wm formu ?

• İyinet

Kullanılan: 28 58.3%
  • r10

Kullanılan: 19 39.6%
  • donanımhaber

Kullanılan: 1 2.1%

• Kullanılan toplam oy
    48

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Son günlerde bazı forumlarıda deniyorum.. denediğime binpişman olmama rağmen.. Gereksiz yorumlar , gereksiz teklifler , gereksiz kişilikler görüyorum..

sizce en iyi webmaster forumu hangisi ?

benim takıldıgım forumlar ; iyinet , r10 , donanımhaber

sıralamaya koyarsam iyinet > r10 > donanımhaber'den bu bana göre en doğru sıralama.. donanımhaber'de açtıgım bir konu cinnete sürüklüycek bu gidişle.. Türkçe ile iletişim kuramıyorum.. ya anlamak istemiyorlar yada nereleriyle anlıyorlarsa çok kötü bir durum.. burayada linki geçiyorum görün diye..

İşkence görüntülerim (isat , nickli kişi benim )

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
donanımhaber webmaster forumu değil, genel bi forum ve eski bi forum.

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
donanım haber 1. numaralı marez forumdur

KR@LKSK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
donanımhaber bitti artık, hep geyik konular dönüyor. ayrıca ziyaretçi sayılarıda dibe vurdu.. Yönetim kötü olunca demekki koca site bitebiliyor.

iyinet daha iyi bu saydıkların arasında, ancak buradada laf sokmalar maytap geçmeler bi dönem çoktu. şu an bitti sayılır :)

hostingyardim.com

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
İyinette bunu acarsan iyinet en iyisi olur r10da acarsan r10 en iyisi olur donanımhaberde acarsan donanımhaber en iyi olur

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Adamların domainlerin ne işe yarayabileceğini bilmemelerinden kaynaklanıyor bence, artı olarak o forumun yönetiminin nasıl bir izlenim bıraktığıda bir etken bence insanların nasıl davrandığının...
Örneğin çok sessiz çok sakin birisi forumda çok fazla konuşabilir buda genel olarak forumun nasıl davrandığına bağlı... Örneğin Angelo demişki bu Türk insanının geri zekalılığı... Şimdi çıkıp başka forumlarda iyinet için hiçte alışık olmadığımız sözler duyarsak ne olur? Ben hiç şaşırmam doğrusu ne derim o iyinet yönetimindeki kişilerin davranışlarının sonucu...
Eh genel olarakta haklı olurum.
Sonuç olarak karşınızdaki kişiyi tanıyın bence genel olarak forumu değil.
Benim seçimimde sadece iyinet, iyinete giriyorum başkada biryere girmiyorum.

Kolay gelsin

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
İyinette bunu acarsan iyinet en iyisi olur r10da acarsan r10 en iyisi olur donanımhaberde acarsan donanımhaber en iyi olur

bağımsız bir sitemi açıyım ? açtım işte.. en azından kalite düzeylerini görüyoruz forumların yorumlar ile.. benim anketten kastım o yukarıdaki oylamanın pek önemi yok..

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
dh yi bu klasmana sokarsanız ceviz.net e ayıp edilmiş olur. bana soracak olursanız bu yazılan forumlar o kadar kaliteli değiller. hepsini birbirinden ayıran klasmanlar var. parasal konularda iyinet, optimize ve sponsor takibinde r10, geyik işlerinde dh...

ama ceviz bunların hepsini bir arada tutuyor. bağımsız olması ve uye seçmesi en güzel özelliği bu nedenle ben ceviz.net i hepsinden üstte tutarım.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
ceviz.net + zoque.net demek isterdim niçin mi? düşünce sahibi olmadan fikir sahibi olan insanları bünyesinde barındırmıyor.

Holokost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
donanımhaberi arasıra ziyaret edıyorum domain satısları guzel oluyor 10 msj dan sadece 1 tanesi falan alıcı mesajı :)
burdakı seceneklerden bırını soylemek gerekırse donanımhaber en basta gıdıyor gerıye r10 ve iyinet kalıyor bu iki forum arasından da iyinet daha once geliyor bnm icin :)

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
İşte bu durumda saygısızca mesajlar atan forum yöneticileri tarafından uyarılsa bu böyle olmaz işte... Ne sebeple olursa olsun biz kendimizi bozmamalıyız değilmi?

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
R10'u bıraktığımda paso geyik yapılıyordu. Şu anki halini pek bilmiyorum. Sadece buluşma forumuna girdim. Sonrada densizin biri beni 10 günlüğüne banlamış. Haz alıyor galiba banlayınca :) şu anda iyinet dedim, ama r10'un son halini bilmiyorum. Bilgi paylaşımı nasıl vs.

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Parasal yani kazanc arttırmaya yönelik olarak düşündüğümde iyinet ve r10.
Teknik konularda ceviz ve zoque.
Hepsinin bir arada olduğu bir forum göremedim daha.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
bence burası bozlumaya başladı...bilmiyorum ama eski tat yok sanki...daha fazla konuyu açmak üyelere sallamak olacak o yüzden fazla bişi demiyorum herkes üstüne alınacak sonra...neyse...
sadece web konusu ise kesinlikle burası...ama diğer konularda zoque der başkada bişi demem

TNT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyinet de çok fazla insan kayırma olayı var .

bunu açıkca görebilirsiniz..

bazı şahıslara pişt bile deyince 1 ay ban yiyebiliyorsunuz ..

buda üyeleri soğutacaktır..

donanımhaber kahve gibidir..oranın bu anketde dahi olmaması gerekir.

ceviz.net birazz soğukdur. ama en iyisidir..

r10 u ise cevizle iyinetin arasına koyuyorum .. en azından insanlar orada aynı kefede..

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Nerden kapıldınki iyinette adam kayırıldığına? Bak ne güzel ben dahil olmak üzere bir mod arkadaşı söylediği sözünden dolayı eleştirdik, kimse bize ne diyosun kardeşim sen diyip kapı dışarı etmediyse burada böyle bir problemde yok demektir...
Hem forumu yada siteyi güçlü kılan sen ben o başka birşey değil, biz ne kadar bilgimizi paylaşır, seviyemizi korursak o kadar güçlü olur bulunduğumuz platform, haksızlığa uğradığında ne oluyor demelisin, birşeyi biliyorsan anlatmalısın forum işte...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5