İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Webmaster Forumu Açılmıştır ( iyinet üyelerini bekleriz)

Horoz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Allah kolaylık versin, kendinize zor bir alan seçmişsiniz. Son kayıt olan üyenin ismi de harika :)

paylasim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Biz forumu üyelere yardımcı olmak amacıyla açtık.

M4HMuT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
hiç anlam veremiyorum webmaster sitesi açıyorsunuz phpbb kullanıyorsunuz.Kesin eminseniz vb alın lisanslı kullanın ne gerek var bu tür sistemlere..

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
domainde hiç uygun değilmiş yakında tarihe karışır , daha önceleri ozanTi nin bahsettiği gibi diğer webmaster forumlarından farklı birşey göster hemen gelip üye olayım.

lütfen boşuna zaman harcamıyın , değişik projeler değerlendirirseniz daha başarılı olacaksınız.

BthnKngl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
wm sitesinden ziyade kendi sitesine yan forum kurmuş heralde sadece çeşit olsun :) phpbb kullandığına göre de bi beklentisi olmadığı ortada..

paylasim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İndirme linki, Ref linki, bedava reklam, takas, satış, vs. konuları açabilirsiniz. Başka ne tür alanlar istiyorsunuz.

BthnKngl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Sorun kalitesizlikte yani boşa çaba. Bir wm forumunun tutmasını istiyosan diğerlerinden farklı şeyler yapacaksın. Dikkat edersen bütün ciddi forumlar Lisanslı vB kullanır. Hem teknik olarak hem hizmet olarak eksiklik çok fazla. Forumu sadece siten üzerine çevir yani hangi hizmeti veriyorsan onunla ilgili bilgi alış verişi vb. tarzda işler yap.

paylasim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sorun kalitesizlikte yani boşa çaba. Bir wm forumunun tutmasını istiyosan diğerlerinden farklı şeyler yapacaksın. Dikkat edersen bütün ciddi forumlar Lisanslı vB kullanır. Hem teknik olarak hem hizmet olarak eksiklik çok fazla. Forumu sadece siten üzerine çevir yani hangi hizmeti veriyorsan onunla ilgili bilgi alış verişi vb. tarzda işler yap.

Zaten forum öyle Forumda siyasetten, spordan, filmlerden bahsedilmeyecek sadece webmasterler için.

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Webmasterin ne demek oldugunu biliyor musunuz siz? Webmaster forumu basligi altinda bir forum aciyorsunuz ve Oyun,Müzik gibi indirme linkleri yayinliyorsunuz. Bu emege saygisizliktir..

Simdi size sorarim, bu adam webmaster forumunda alip bir webmasterin tasarimini calipta yayinlayabilir, yayinlayamaz mi? Dosya indir diye genel kategori acmis. O zaman bunu hic mi dusunmeyeceksin? Emege saygili olmayi bileceksin ilk once, hit getiren kategoriler acip webmaster forumu diye genellersen İyinet olarak senin burada tanitim yapmani dahi yasaklarim. Webmasterlar neler yapip tasarim yapiyor, kodlama yapiyor. Ayni sekilde sarkicilar da, filmler de o sekilde..

Webmaster forumu değil, marez forumu sizin basliginiza uygundur.

BthnKngl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Webmasterin ne demek oldugunu biliyor musunuz siz? Webmaster forumu basligi altinda bir forum aciyorsunuz ve Oyun,Müzik gibi indirme linkleri yayinliyorsunuz. Bu emege saygisizliktir..

Simdi size sorarim, bu adam webmaster forumunda alip bir webmasterin tasarimini calipta yayinlayabilir, yayinlayamaz mi? Dosya indir diye genel kategori acmis. O zaman bunu hic mi dusunmeyeceksin? Emege saygili olmayi bileceksin ilk once, hit getiren kategoriler acip webmaster forumu diye genellersen İyinet olarak senin burada tanitim yapmani dahi yasaklarim. Webmasterlar neler yapip tasarim yapiyor, kodlama yapiyor. Ayni sekilde sarkicilar da, filmler de o sekilde..

Webmaster forumu değil, marez forumu sizin basliginiza uygundur.

Güzel açıklama benim de anlatmak istediğim oydu.

vB'ye paran yoksa ve profesyonellikten anlamıyorsan hayallerinden vazgeçtikten sonra gidip uyumanı tavsiye ederim..

paylasim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Güzel açıklama benim de anlatmak istediğim oydu ama anlayamamış arkadaş.

vB'ye paran yoksa hayallerinden vazgeçtikten sonra gidip yatmanı tavsiye ederim..

Benim hayalim forum değil, hit artırma sistemi. Forumu hit kazan bölümünde, sorun yaşayanlara yardımcı olmak için açtım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5