İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Webmaster Forumu Olduğu Belli Olmalı!

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
iyinetin ne çalkantılı günlerini gördük. iniş varsa dönem dönem olacaktır, olmuştur da. o zamanlar bu kavramlar yeni çıkıyor ve öğreniliyordu, daha çok bilgi üzerine tartışma vardı herkes hevesli ve açtı. online 30-50lerdeydi belki ama çok hararetli geçerdi. birkaç gündür forumu geziyorum dışarıdan bakınca bilgi seviyesi çok artmış. ilgi de çok artmış. çok güzel yazılar,makaleler eklenmiş. ama çok fazla yazan olduğundan bazılarının doğru bilgiyi süzmesinde sıkıntı olabilir. bir de spam-reklam tarzı çok boş, saçma mesaj var onları yöneticilerin temizlemesi iyi olur. artık bu ciddi bir sektör, çoğu bildiklerini paylaşmak istemiyor, diğerlerini rakip olarak görüyor olabilir. bunun böyle sonuçları olacaktır. üyelerin (herkesin) o güzel bilgiler veren birkaç kişiyi el üstünde tutması lazım.
ben en son sanırım geçen seneydi bir girmiştim. iyinet bitmiş dedim çıktım. bu sene yine bir bakayım dedim bak kaldım ;) herşey bilgi. doğru bilgi varsa yeterlidir. gerisi boş.

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
iyinetin ne çalkantılı günlerini gördük. iniş varsa dönem dönem olacaktır, olmuştur da. o zamanlar bu kavramlar yeni çıkıyor ve öğreniliyordu, daha çok bilgi üzerine tartışma vardı herkes hevesli ve açtı. online 30-50lerdeydi belki ama çok hararetli geçerdi. birkaç gündür forumu geziyorum dışarıdan bakınca bilgi seviyesi çok artmış. ilgi de çok artmış. çok güzel yazılar,makaleler eklenmiş. ama çok fazla yazan olduğundan bazılarının doğru bilgiyi süzmesinde sıkıntı olabilir. bir de spam-reklam tarzı çok boş, saçma mesaj var onları yöneticilerin temizlemesi iyi olur. artık bu ciddi bir sektör, çoğu bildiklerini paylaşmak istemiyor, diğerlerini rakip olarak görüyor olabilir. bunun böyle sonuçları olacaktır. üyelerin (herkesin) o güzel bilgiler veren birkaç kişiyi el üstünde tutması lazım.
ben en son sanırım geçen seneydi bir girmiştim. iyinet bitmiş dedim çıktım. bu sene yine bir bakayım dedim bak kaldım ;) herşey bilgi. doğru bilgi varsa yeterlidir. gerisi boş.

Herşeyi güzelce özetlemiş. Yani işin kötü kısmı değerli mesajların, şöle veya böyle sebeplerle görünmesini engellemek. İnanın günlerce çalışıp yazdığım msjlara 1 cvp yok. Çünkü görünmüyorlar. Ama bu yönetimin değil, boşa açılan konular yüzündendir. Konu başlığı vermeyeceğim google opt. ve sandboxtaki msjlarıma bakmanız yeterli.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Herşeyi güzelce özetlemiş. Yani işin kötü kısmı değerli mesajların, şöle veya böyle sebeplerle görünmesini engellemek. İnanın günlerce çalışıp yazdığım msjlara 1 cvp yok. Çünkü görünmüyorlar. Ama bu yönetimin değil, boşa açılan konular yüzündendir. Konu başlığı vermeyeceğim google opt. ve sandboxtaki msjlarıma bakmanız yeterli.

belki imzanızda linkleyebilirsiniz.

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
hem emek verip hem 50$ vermem. Forum belki prestiliği parayla değil, paylaşımla yapsa idi olabilirdi.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
son 2 mesajdaki para mevzunu anlayabildiğimi söyleyemem arkadaşlar.
yanlış anlamış olabilirim: ben yazılarınızın forumda kaybolduğundan şikayetçi olduğunuzu düşünerek imzanızda o konularınızı linkleyin demek istedim.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
imzaya reklam 50$ anlaşılan.
@iyinet hala aynı diyorsunuz yani :) o zaman para ver ki bilgimi paylaşayım demez mi insan..

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
@iyinet dediğin kişimi forum mu
iyinet artık patron değil

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
öyle mi? bilmiyordum. el mi değiştirdi forum? yeni sahibi kim?

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
Calvin yeni patron

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Forumdaki aktivite çok normal durumda bence şu anda.
Yani iyinet standartlarına göre iyi sayılır.
Yıllardır böyle benim bildiğim. :)

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Aktivitede çok önemli sorun yok. Daha iyi olacağına inanıyorum.

cilginsolist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Ben sahsim olarak bu konuya bir cevap yazdim ve hala hic bir yetkili o cevabimi okuyup bir cevap bile yazmadi,Sonuc benim dedigime geliyor bu sitede bölüm moderatörü diye birsey yok ve bölümler basi bos bir sekilde...

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Ben sahsim olarak bu konuya bir cevap yazdim ve hala hic bir yetkili o cevabimi okuyup bir cevap bile yazmadi,Sonuc benim dedigime geliyor bu sitede bölüm moderatörü diye birsey yok ve bölümler basi bos bir sekilde...

Bir kişi de böyle bir şey yazıyorsa demek ki sıkıntı var. Değerlendirilme yapılmalı.

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Biraz zaman geçsin herşey daha iyi olacak. Adminlerimiz şu anda fazla meşgul olduğundan sorunlarla teker teker ilgilenemiyorlar. Biz ilgileniyoruz onlar yerine, sadece sabredelim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5