İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Webmaster Forumu Olduğu Belli Olmalı!

T

trgy

Misafir
Belki 20. belki 30. kez böyle konu okuyuşum burada. Forum bilgi yeri falan değildir. Forum tartışma ve sorunların çözüldüğü kısımdır. Sorunu olan arkadaşlar sorunlarını düzgünce dile getirirlerse eminim alamayacakları cevap yoktur ama sorununu düzgünce belirtmezse cevap alması zor olur.

Bilgi yeri falan değildir derken öncelikli amacının bilgi yeri olmadığını söylüyorum. Tabi ki bilgi de öğrenilecek ama burada öncelikli amaç soruna çözüm üretmektir.

Ticari kısıma gelince. Gündem ne ise o ticari hayatı artırır. şu günlerde gündem facebook hayran vs. yakında ne olacak onu çok merak ediyorum.

BthnKngl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Öncelikle "Eif" Size desteğiniz ve alıntılarınız için teşekkür ediyorum.

Ben gerçekten forumun gir-bak-çık felsefesine uygun bir web sitesi ya da ortam olmasını istemiyorum. İnsanlar samimiyet ve güvenin olduğu yerlerde bir şeyler öğrenebilir. Forumu bir Aile Olarak kastetme sebebim buydu çünkü.

Gerçekten İlk geldiğim zamanlar aşırı ilgi gördüm , hiç sorum ya da mesajım yanıtsız kalmadı. Tamam dedim dışarıdan göründüğü gibi eksiksiz bir forum. Ufak eksiklikler dışında zaten büyük bir eksiklik yok. Sadece Aile olmaktan biraz uzaklaşıyor gibi.

Lanet ;

İlgin için teşekkürler foruma çok fazla katkınız oluyor , Emeğiniz göz ardı edilemez. Cilginsolist'in söylediği yönetimin çalışmaması konusunda ben bir sorun yaşamadım hiç report ettikten sonra neredeyse hemen uygulamaya geçiriliyor.

Dikkatimi çeken bir nokta da yönetim bölümü yeni yeni şekilleniyor . Yeni Modlar , Yeni Adminler. Bunlar zamanla artacaktır tabi ki ve zamanla da oturacak.

Trgy ;

Bizim diğer milletlerden farkımız ney biliyor musunuz?
Önceden veren bizdik , insanlar istemeden bizim milletimiz yardım ederdi ki ihtiyacı olan çekinmesin , sıkılmasın. Biz şimdi geçmişi unuttuk insanların istediğine zor yardım ediyoruz. Neden insanlar istemeden biz yardımcı olmayalım ki?

İşte diğer milletlerle farkımız burada artık onlar bizim geçmişimizi , en iyi olduğumuz zamanı uyguluyor . Bizse onların en kötü zamanlarında yaptıklarını uyguluyoruz.

Konu Bir Şikayet , Kargaşa Çıkarma Olarak Görünüyorsa Kusura Bakmayın. Amacım Daha İyi Olması İçin Birşeyler Yapmaktı.

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Adamakıllı konu başlığında güzel bir dille sorununu anlatırasan sorunun 1 kişinin bile cevaplaması yeterli olur zaten.
Benim şikayetim paylaşımlara olan yorumun ticaret konularından bir hayli az olması...

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Aktiflik konusunda bir düzelme var bana kalırsa. En azından yeni mesajlar linkine tıkladığında 10 saat önce açılmış konuları görmüyorsun. Bence bu normal. Ama sanırım şikayet edilen temel konu, sorulan sorulara cevap gelmiyor ya da geç geliyor ya da tatmin edici bir cevap gelmiyor oluşu. Bu konuda açıkçası forum yönetimini suçlamak çok yersiz olur. Forum yönetimi bilgisi dahilinde kapasitesi olduğu konulara cevap yetiştirmeye çalışıyor. Ama buna üyelerin de katkı sunması lazım. Bunu konuyu açan arkadaş için ya da belli bir üye için söylemiyorum. Genel konuşuyorum. Forumu yalnızca sorunlarımız olduğu zaman soru sorduğumuz bir mekan olarak değil, sorunları olan kişilerin problemlerini çözme yeri olarak da görürsek çok daha ileriye gidebiliriz bence.

akahaita

0
İyinet Üyesi
Reaction score
38
Arkadaşlar Amacım Forumu Kötülemek Değil. Kötüleyecek Olsam Gider Başka Forumlarda Yaparım ya da Bu Forumu Kullanmak Yerine Diğer Forumlarda Dolaşırım.Artık Durumdan Kaynaklı Olarak Sıkılmaya Başlamamdan Dolayı Yazma Gereği Duydum.

Forum Bence Şuan Hiçte Webmaster Forumu Gibi Değil Benim Şikayetçi Olduğum Konuda Burası . Danışma veya Yardım İçin Bir Konu Açıyorsun 1-2 Kişiden Başkasından Ne Bir Öneri Ne De Yardım Geliyor. Lafım Yöneticilere Değil Ancak Forumda Hiç Bir Etkinlik Göremiyorum. 200 Üye Online Oluyorsa Webmasterlık Bir Konu Açılıyorsa Bu 200 kişiden En Fazla 2 Kişi Yazıyor. Nerede 198 Kişi?

Diyeceksiniz ki Herkesin İşi Var Nasıl Yazsın. Forum Adı Üstünde Bilgi Alış-Verişi'nin Yapıldığı Yer. Bilgi Paylaştıkça Çoğalır. İnsanlara Ücretsiz Yardım Etmeyi Zarar Olarak Düşünmeyin Lütfen Elbet Size Geri Dönüşü Olacaktır.

İnsanları Anlık Potansiyel Müşteri Olarak Görebilirsiniz Ancak Devamlılığını Sağlamakta Sizin Elinizde.
Örnek ; Ertürk Daha önce hiç alışveriş yapmamış olmama rağmen şuana kadar bana en çok yardımcı olan kişidir kendisi. Bundan Sonrada forumda ilk ticaretimi yapacağım kişi olması da bundan kaynaklı.

Herşey Değişir ve Güzel Olur İnşallah. İyi Forumlar...

İyinet'e henüz yeni üye oldum, ve üye olma nedenim kaliteli paylaşımlardı.
Ticaret istiyosan R10.Net'e takıl, bence İyinet'teki paylaşımlar R10'dan daha iyi. En azından ordakiler gibi bilen bilmeyen canı sıkılan herkes yorum yazmıyor. Yani İyinet; az ama öz bi webmaster forumu (gördüğüm kadarıyla).

BthnKngl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Forumu yalnızca sorunlarımız olduğu zaman soru sorduğumuz bir mekan olarak değil, sorunları olan kişilerin problemlerini çözme yeri olarak da görürsek çok daha ileriye gidebiliriz bence.

Benim demek istediğim noktada burası işte. O yüzden yöneticilere karşı bir tavır kullanmadım yazdıklarımdan farketmişsinizdir. Yöneticiler ellerinden geldiğince yardımcı oluyor. Üyelerin de yardımlaşmayı sevmesi lazım diye düşünüyorum ona yönelik açtım konuyu.

Ayrıca akahaita yazdıklarımın tamamını okusaydın yazdıklarının boş yere ve yanlış kişiye yazıldığını farkedebilirdin. Yinede ilgilendiğin ve düşüncelerini yazdığın için teşekkürler.

akahaita

0
İyinet Üyesi
Reaction score
38
Ayrıca akahaita yazdıklarımın tamamını okusaydın yazdıklarının boş yere ve yanlış kişiye yazıldığını farkedebilirdin. Yinede ilgilendiğin ve düşüncelerini yazdığın için teşekkürler.

Mesajların hepsini okumadım, ve dikkat ettiysen ilk mesajına yorum yaptım. Kusura bakma...

BthnKngl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Mesajların hepsini okumadım, ve dikkat ettiysen ilk mesajına yorum yaptım. Kusura bakma...

Önemli değil. Konuşmaları yaptıktan sonra zaten ilk mesajda sıkıntı olduğunu anladım. Sen cevap yazmadan önceki son mesajımda da bunu belirtmiştim. Olabilir yani kusurluk bir olay yok :)

X

Xman

Misafir
konu altıncı sayfaya gelmiş ve 24 satte 53 tane cevap almış, açılan çoğu konuda bu derece ilgi görürken hala forum aktif değil diyenleri anlamak güç. Çılgınsolist kardeşim ocak 2011 de üye olduğundan bu yana kaç adet kural dışı konu report ettin yönetime ve bunlardan kaçı hakkında işlem yapılmadı, bunları açıkça yazabilirsen oturur tartışırız yönetimi. Ben kendi adıma haftada 3-5 report yapıyorum ve hepsine bakılıyor, kaale alınmayan reportum olmadı hiç bugüne dek, ne report ettiysem ilgilendi yönetim..

BthnKngl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
konu altıncı sayfaya gelmiş ve 24 satte 53 tane cevap almış, açılan çoğu konuda bu derece ilgi görürken hala forum aktif değil diyenleri anlamak güç. Çılgınsolist kardeşim ocak 2011 de üye olduğundan bu yana kaç adet kural dışı konu report ettin yönetime ve bunlardan kaçı hakkında işlem yapılmadı, bunları açıkça yazabilirsen oturur tartışırız yönetimi. Ben kendi adıma haftada 3-5 report yapıyorum ve hepsine bakılıyor, kaale alınmayan reportum olmadı hiç bugüne dek, ne report ettiysem ilgilendi yönetim..

Aslında Konuyu tartıştık ve bir sonuca bağladık herkes artık daha yardım sever ve bilinçli davransın istiyoruz aslında aktiflikten kasıt oradaydı.
Konunun ilgi görmesi de eksik olduğunu düşünen ve olmadığını düşünen sayısının fazlalığından kaynaklanıyor. Tamamen Konu hakkında düşünür sayısına bağlı.
Report konusunda size tamamen katılıyorum. Neredeyse anında müdahale ediliyor. Yönetim konusunda şuana kadar hiç bir sorunla karşılaşmadım. Yönetim fazlasıyla ilgili ve işlerinin hakkını veriyorlar.

Lanet ; Size de Link için tekrar teşekkür ediyorum. +

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5