İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

webmaster lara bir soru daha

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
B

berojlubaran

Misafir
şimdi ben bir konu açmıştım halada o konu açık orda bir webmaster
webmaster nedir soruma
"webmaster sitesi olan sitenişn tamamını kendi yapan
kodlardan biraz anlayan webmaster dir."
yada bunun gibi bişley demişti
şimdi soprum benim 3 tane sitem var ben webmaster olurmuyum
sitelerimde bunlar

www.barandilek.com.tr.tc
www.forumbaran.com.tr.tc
www.kasimpasa.forumu.com

ben webmaster mıyım yani arkadaşlara
"olum akıllı olun karşınızda koskoca webmaster duruyo akıllı takılın"
diyebilirmiyim?

HONEYMONEY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
he

Tabiki dersin negüzel siteler yapmışsın işte, dahada geliştirmeni temenni ederim.Başarılar.

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
beni güldürdün Allahta seni güldürsün ne diyim :)))))

B

berojlubaran

Misafir
doru söylüyon dimi diğerleri gibi kafa bulmuyon benle
(şimdi onlara bişey derdim ama sonra sitelerimi heklerler)
(ya biri bana webmasterlığı öğretsin )
(yada giderim bi heker ın yanına heker olurum walla)
NOT: parantez içinde olmayanlar HONEYMONEY adlı kullanıcıya

D

doLob

Misafir
sende bu kapasite varken hersey olursun

yas kac 8 varmisin?

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
doLob' Alıntı:
sende bu kapasite varken hersey olursun

yas kac 8 varmisin?

biraz daha saygılı olurmusunuz ? bi soru sormuş. birini bu kadar aşağılamaya KİMSENİN hakkı yok. kimse bu işi doğarken öğrenmedi. tabiki eskikleri vardır. yapıcı eleştiriler yapın.

K

Kerasus

Misafir
Sanırım genç bir arkadaşımız. Daha yolun çok başında umarım kendini geliştirir ve devam edersin.

D

doLob

Misafir
komikhane' Alıntı:
biraz daha saygılı olurmusunuz ? bi soru sormuş. birini bu kadar aşağılamaya KİMSENİN hakkı yok. kimse bu işi doğarken öğrenmedi. tabiki eskikleri vardır. yapıcı eleştiriler yapın.
bu yazinin pesine ne yazmami bekliyosun?

heker olacak korkun bundan
(şimdi onlara bişey derdim ama sonra sitelerimi heklerler)
(ya biri bana webmasterlığı öğretsin )
(yada giderim bi heker ın yanına heker olurum walla)

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Webmasterlik veya programcılık veya bir üst düzeyi yazılımdan birinde ben buyum diyebilmek için tecrübe gereklidir. Tecrübe yıllar geçtikce yeni yeni şeyler öğrendikçe bilgi dağarcığının artması ile gerçekleşir.
Bu sektörde, unutma ki öğrenme hiçbir zaman bitmez.
Sana webmaster'sin diyemiyorum. Ancak webmasterliğin bir ucundan tuttuğunu ve zamanla kendini geliştirerek veya eğitimlerini alarak iyi yolda ilerleyebilceğini söyleyebilirim.
En azından kendi kendine bir çaban gayretin var, ve birşeyler yapmışsın veya yapmaya çalışmışsın ki senden şu aşamada cok cok süper projeler çalışmalar beklemek zaten manasız kalır. Ancak devam edersen bu yolda zamanla gelişeceğini görürsün ki bu nedenle gideceğin yol çizgisini doğru çiz ve gelişmek istiyorsan çalışmalarına devam etmeni dilerim.
Başarılar.

B

berojlubaran

Misafir
ya doLob

sen niyue her şeye sazan gibi atlıyon söylesene bana bi bak biz boş adam değilkiz kasımapaşlıyız biz adamı ....... yaparız
demek istemiyorum yaşımda 15 çocuk yok yani karşında
senin zeka yaşın kaç 3 varmı?

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Olumsuz yorumları anlamıyorum.
15 yaşında bir cocugun bunları yapmasına ve gayret göstermesine destek olunmalıdır.
3-4 sene çalışmalarına devam ettiğinde ne kadar gelişiceğine tahmin edebilirmisiniz?
Bu yaşta cok üstün projeler mi bekliyorsunuz. Bence doğru yoldasın gittiğin çizgide devam edersen iyi yerlere gelebilirsin, ama hiçbir zaman çizgini kaybetme duraksama.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben webmaster mıyım yani arkadaşlara
"olum akıllı olun karşınızda koskoca webmaster duruyo akıllı takılın"
diyebilirmiyim?

Öncelikle istediğin kadar mükemmel site yapsan bile bunları söyleyeceksen hiç başlama bu işe.

Bunun dışında katılıyorum sana 15 yaş küçük değil. Kasımpaşalı olmakla doğuştan bazı hünerler gelmiyor. Her zaman çevrene güvenme. Büyüklere saygı her ortamda önemlidir. Bu şekilde konuşurken iyi bir öneri yardım beklemen hata. Üstteki mesajların için seni banlayabilirdim. Ama umarım bu uyarıyı yapıcı olarak alır ve gerek konuşmalarına gerekse üslubuna dikkat edersin.

(İyi) bir webmaster olman dileğiyle..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5