İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Webmaster MSN Dayanışması

Gookhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Joomla hayranıyım Smf'den de anlarım front page vazgeçilmez programım mr.pckopat[et]hotmail.com adresindeyim.

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar sistem şöyle işliycek.

Konferans yapmayacağız.

Sadece bir webmaster bana soru sorduğu zaman cevabını biliyorsam cevaplayacağım. Bilmediğim takdirde örneğin soru php ile ilgili bir soruysa phpci arkadaşların msn adreslerini vereceğim. Sorunun içeriğine göre msn listemdeki kategorize ettiğim kişilere yönlendirme yapacağım sorunun sahibini.

Bu sorular Web, Grafik, Yazılım, Animasyon ve Teknolojiyle ilgili her türlü soru olabilir.

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Macromedia şimdi adobe oldu sanırım
Fireworks,flash,dreamweaver,photoshop kullanırım
Joomla,vbulletinden şaşmam.

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Cevapları okumadım. Direk konu ile ilgili yorumum : Bu bir İntihar :D

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
dsgnr bu proje ile ilgili fikrimizle dalga geçeceğine daha saygılı bir tutum beklerdim senden. Hayal kırıklığına uğradım desem yeridir.

Konu ile ilgili şunları söylemek istiyorum.

Msn Webmaster Dayanışması konusunda buraya msn adresini yazmamış onlarca kişi benim msn adresim olan [email protected] u listelerine çoktan eklediler. Listeye katılım her gün devam ediyor.

Listeme eklenen her insanla birebir görüşüp onların bilgili oldukları alanları öğreniyorum. Bu alanlara göre önceden oluşturmuş olduğum kategorilere o insanları ekliyorum.

Bu durum bir süre daha devam edecek. Msn adresinizi buradan vermenize gerek yok. Direk [email protected] adresini msn listenize eklemeniz yeterli olacaktır. Kısa bir süre sonra Msn Listemdeki insanlara tek tek bir txt dosyası göndereceğim. Bu txt dosyasının içeriğinde Msn Webmaster Dayanışmasına katılan kişilerin msn adreslerini dahil oldukları kategorilerle birlikte göndereceğim. Ve böylelikle herkes kendi msnsinde kategoriler oluşturup txt dosyasındaki insanları bu kategorilere ekleyebilecek.

İşin dsgnr nin de söylediği intihar boyutuna gelecek olursak.. Sonuçta bu gruba dahil olan insanlar birbirleriyle irtibat, bilgi alışverişini kabul etmiş olacak kişilerdir. Bunlardan bir zarar beklememek gerek. Yine de intihar sözcüğüne katılacak bir kişi olursa bence şöyle de yapabilir.. Sadece Msn Webmaster Dayanışması için özel bir msn adresi daha açabilir. Ama bence gerek yok.

Sizce de bu şekilde mantıklı değil mi ?
Benim listemde kayıtlı olan insanların msn adreslerini listemdeki herkese vermek ? Bunun bir alternatifi şimdilik yok. İlk mesajlarımda belirttiğim şekilde sorunun bana sorulması benim tarafımdan ilgili kişilere yönlendirilmesi ise beni boğar :)

F

fatihhk

Misafir
Msn listemde 100 küsür kişi var.Ve bunlar sadece weble ilgili.Yani arkadaşlarımla vs. konuştuğum kişisel msn'im başka.
Listedeki kişilerin %90'ı beni eklemiştir.Ve bazen sadece tanışalım istedim vs. diye ekleyenlerde oluyor.Hiçbir arkadaşa ters bir cevap yazmadım bugüne kadar.
Ama bazen hakikaten bunaltıyor bazı arkadaşlar.Birisi eklemiş bir ticaret yaptık.Ve ticaret bitince kendisine bana PM ile iyinetten ulaşabileceğini söyledim ve listemden sildim.Ticarette hiçbir pürüz oluşmamasına rağmen arkadaş beni msn listenden nasıl silersin diye forumlarda terbiyesizlik yaptı.Hafızası güçlü olanlar hatırlar.Kendini yansıtır birşey demem.
Bazen karşılık beklemeden ettiğiniz yardımlar bir süre sonra artık sizin göreviniz haline geliyor ve sanki sizin sorulan soruları cevaplama yada sohbet etme zorunluluğunuz varmış gibi geliyor.
Onun için dsgnr'ın soylediği intihar kelimesine katılıyorum.:D
Hatta intihar kelimesini niye kullandı onuda biliyorum msn'deki halinden: ) deli deli diye diye delirttik:D

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar ben de birşeyi itiraf etmek istiyorum.

dsgnr nickli şahsiyet şuanda [email protected] adresini listesine ekleyerek Msn Webmaster Dayanışmasına katılmış bulunmaktadır. ( Ek bilgi : Kendisi php grubunda ve heykeli dikilesi adamlar grubunda ekli bulunmaktadır )

Kendisinin halen yaşıyor oluşu, hayata dört elle sarılmış oluşu ise bu dayanışmaya katılmasının aslında bir intihar olmadığını da ispatladığını gösterir.

fatihkhkhkh ya gelince Fatih zaten birkaç mesaj önceki mesajımda da belirttim.. Msn de Meşgul,Dışarıda gibi seçenekler var. Meşgul-Dışarıda yaparsın seçeneğini.. Sen dışarıda yaparken birileri gelip seni rahatsız ediyorsa eğer zaten o tür bir insanla konuşmana gerek bile yok. Siler ve blocklar geçersin.

F

fatihhk

Misafir
hakanizm' Alıntı:
Arkadaşlar ben de birşeyi itiraf etmek istiyorum.

dsgnr nickli şahsiyet şuanda [email protected] adresini listesine ekleyerek Msn Webmaster Dayanışmasına katılmış bulunmaktadır. ( Ek bilgi : Kendisi php grubunda ve heykeli dikilesi adamlar grubunda ekli bulunmaktadır )

Kendisinin halen yaşıyor oluşu, hayata dört elle sarılmış oluşu ise bu dayanışmaya katılmasının aslında bir intihar olmadığını da ispatladığını gösterir.

fatihkhkhkh ya gelince Fatih zaten birkaç mesaj önceki mesajımda da belirttim.. Msn de Meşgul,Dışarıda gibi seçenekler var. Meşgul-Dışarıda yaparsın seçeneğini.. Sen dışarıda yaparken birileri gelip seni rahatsız ediyorsa eğer zaten o tür bir insanla konuşmana gerek bile yok. Siler ve blocklar geçersin.

öyle yaptığım halde mesaj atanlar var:)

ayrıca dsgnr'ın niye eklediğinide tahmin edebiliyorum.battı balık yan gider hesabı:D zaten yazılanlara falan cevap vermiyor...

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
dsgnr sabahtan beri msn de konuşuyor..

Kendisine sen piskopat mısın dedim. Hayır ben deliyim dedi.

Yani bence yazılanlara cevap veriyor.

Kimsenin hakkını yemeyelim lütfen

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
konu saptı banamı öyle geliyor
hiyk.gif
halay.gif

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Echo forumda şahanın tükürük gif ini vermişti birisine.. Hatta o kişiye tükürmüştü de.

Ama echonun o protesto başlığı silinmiş.

Şahanın Tükürük gifi elinde olan varsa gönderse bi zahmet ?:)

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
fatihkhkhk

Şimdi sağol diyecem ama o zaman da tükürüğe Ya Rabbi Şükür dedim zannedecekler :)

En iyisi ben birşey demeyim :)

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
MSNde dayanışma mı olurmuş dayanışma dediğin Jabber ortamında olur yani Gtalk ve türevi programlarla..

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Alorak sen önce şu nickini değiştir.
Alorak ı doğru teleffuz bilem edemiyom :)

Sözlüğe bakmadım.. Nedir bu alarok veya alorak ın anlamı ?:)

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
bir insan kendi actigi konuyu anca busekilde dagitabilir

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5