İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Webmaster MSN Dayanışması

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Caesar,

Nedir senin amacın ?
Sana ana avrat küfrettirmeye mi çalışıyorsun beni ?

Başka bir mesajında da beni sinirlendirmenin senin hoşuna gittiğini bundan zevk aldığını itiraf etmiştin.

Bana -rep verirken ki hakaretin ve her mesajıma bir laf sokuşun iyinet adminine özelinden iletildi.

Bu şekilde benim her yazdığım mesaja bir laf sokarak nereye varmaya çalışıyorsun? Ne kazanacağını ümid ediyorsun ?

Amacın benim sana ana avrat küfredip bu forumdan atılmamı sağlamak mı ?

Yeter artık.
Çirkefliği bırak. Kendi işlerine bak.

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hakanizm' Alıntı:
Alorak sen önce şu nickini değiştir.
Alorak ı doğru teleffuz bilem edemiyom :)

Sözlüğe bakmadım.. Nedir bu alarok veya alorak ın anlamı ?:)

adımın ve soyadımın ilk iki harfleri..

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hiçkimsenin Gtalk adresini almıyoruz.

Bu bir Msn Webmaster Dayanışması. Gtalk u da daha sonra başlatırız :)

Ayrıca Msn Webmaster Dayanışmasına 50 kişi katılmışsa bunlardan sadece 5 tanesi buraya belirtmişler.. Geriye kalanlar ise [email protected] adresini msn lerine ekleyerek katıldılar.

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Evet arkadaşlar.

Forumun bu durgun günlerinde bir kez daha anlıyoruz ki Msn Webmaster Dayanışmasına çok ihtiyacımız var...

Msn de bilgi alanı olarak kategori sayımız her gün artıyor. Teknolojinin farklı dallarında engin bilgilere sahip arkadaşlarımızın gurubumuzdaki sayısı her geçen gün biraz daha artıyor.

Siz de gurubumuza katılarak gücümüze güç katabilirsiniz.

Grubumuza üye olan insanlar ve dahil oldukları kategoriler çok kısa bir süre içerisinde bütün üye arkadaşlarımıza verilecektir.

İstediğiniz alanda istediğiniz anda Online olan kullanıcılardan "meşgul" olmadıkları takdirde her türlü sorunuzu sorabilir, her türlü bilgiyi paylaşabilirsiniz.

Guruba dahil olmak için yapmanız gereken tek şey [email protected] adresini msn listenize eklemek..

_RamseS_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dayanışma olayına bende varım. Buraya msn yazmayayım eklemek isteyenler P.M atabilir ;)

Linux

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Bu Msjin Yenilenmesi Gerek diye düşünüyorum çoğu bunu görmüyordur bende ekliyeceğim hepinizi linux[at]guzelmekan[dot]com sizde ekleyin ve ekliyorum

netistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence msn adreslerini bi adrese p.m olarak atsak olurdu. herkes birbirini eklerdi. şimdi forumu okuyan herkes ekleyecek bunları.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi