İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

webmaster olmak ıstıyorum nasıl olacagım

nerak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaşlar webmaster olmak istiyorum nerden başlamam lazım acaba vbulletin falan kurdum ama tema falan yüklemeyi bilmiyorum vbulletini kurdum ama hiç bir bilgim yok bu konuda bir vbulletin destek sitesi buldum vBulletin Destek fakat ordada aradıgımı seyleri tam anlamıyla bulamadım

Muhendis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
merhaba arkadaşlar webmaster olmak istiyorum nerden başlamam lazım acaba vbulletin falan kurdum ama tema falan yüklemeyi bilmiyorum vbulletini kurdum ama hiç bir bilgim yok bu konuda bir vbulletin destek sitesi buldum vBulletin Destek fakat ordada aradıgımı seyleri tam anlamıyla bulamadım

Merhaba,

Kafanıza takılanları vBulletin bölümünde ve Google'da aratabilirsiniz. Bir çok sorunuza (hatta hepsine) yanıt bulabilirsiniz.

Mesela tema kurulumu için;

http://forum.iyinet.com/web-ders/12...-kurulumu-ve-tema-kurulumu-nasil-yapilir.html

Bulamadıklarınızı da burdan sorarsanız yardımcı olacak birileri çıkacaktır.

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Depresan'ın bir sözü vardı;
Biraz Ter akıtmadan Webmas'ter olunmaz diye. Çalışarak, birşeyleri anlayarak deneme yanılma yoluyla bir şeyleri kavrayarak belkide geliştirebilirsiniz kendinizi. Öncelikle soru sormaktan çekinmeyin. Sorun ki cevap bulasınız ve birşeyler öğrenebilesiniz...

Perseus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Webmaster, web'e hakim olan kişidir. HTML ve sonrasında da CSS öğrenerek ilk adımını atabilirsin.

ByCookie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
vBulletin, Wordpress vs. kururak webmaster olunmaz.

İşe Html ve Css öğrenerek başlayın. Kendi ufak tasarımlarınızı geliştirmeye başladıktan sonra Javascript ve PHP öğrenin. Bu 4 dil her webmaster'ın bilmesi gereken dillerdir. Ayrıca bu tip forumlarda gezmeye devam edin, bu sayede birçok webmaster teriminide öğremiş olursunuz, başarılar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5