İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Webmaster Ortaklık Programı ( yeni )

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Merhaba

Bu mesajı yazmamın nedeni, sizlerden fikir alma isteğidir.

Çok yakın bir zaman " webmaster ortalık programı " ( arkadaşlık sitesi ) yayına alacağız. Üzerinde çalışmaktayız şu an.

Site ücretsiz ( % 100 Ücretsiz ) ama ileride ne olur onu tam kestiremiyorum.

Webmasterlar , sitelerine ekleyecekleri banner kodlarından gelen her normal üye için : 5 kuruş ( 50 bin lira ) alacak.

Günlük : 50 üye yaptırdığını düşünürsek : 50 x 5 : 2.5 YTL günlük

aylık : 75 YTL

daha önceden Yukleyelim.com sitemize ve oynabeni.com sitemize program ve oyun eklettirdik. odemeler konusunda oldukca " dakik " davranmaktayiz:) bu onemli bir avantaj olacak webmasterlar icin.

ne dersiniz ? katilmak istermisiniz boyle bir programa?

Haftaya sistem acilacak ve bilgi verilecek yine forumda.

Teşekkürler

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Açık sözlü olmak gerekirse şahsi görüşümdür böyle bir ortaklığa girmeyi düşünmem.. Neden diye soracak olursanız... gerek gitti gidiyor gerekse hem al hemsat . com tık başına mnimum 3 ykr gibi bir fiyat vermekte ve sadece bunu tıklamaya vermektedir... Hit göndermek olsa tamam belki bir nebze ama üyelik sistemi devreye girince günde 50 kayıt pekte kolay bi rakam değil sanırım.. şayet 30 tane webmaster katılsa bu programa ( oldukçada az bir oran ) ortamala vermiş olduğunuz rakam ile 30*50 = 1500 üye yapar günlük ayda 45 bin.. korkunç rakamlar yani..

bence rakam biraz daha yüksek olmalı :)

iyi çalışmalar...

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
biz açıkçası hite yönelik çalışmayacağız. üyelik saglamak için bu sistem kuruluyor.
belirlenen rakamlar biraz daha geniş düşünürsek, aslında gayet iyi.
ve en önemli sebep ( bu programa katılmak için ) " kesin ödeme " olayı var:) yani " aman ne zaman banlanırım " diye düşünmeyecek kimse..bunu garanti ediyoruz. ( göstere göstere bizi kandırmaya çalışmak isteyenler için geçerli değil tabi bu )

tabi herkesin fikrine saygım var. yorum için teşekkürler

code_Select

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
suan yayinda olan arkadaslik sitelerinin sadece gold uyelik basina odeme yapmasindan dolayi ben kullanmayi dusunurum..

jamalgs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şu anda en iyi ve güvenir arkadaşlık sitesi randevum bence.Tıklama başına da veriyor gold üyeye de veriyor normal üyeye de veriyor.Ve paranı istediğin zaman en geç iki gun içinde sana ödüyorlar.

Not : Yazım konuyla alakalı değil gibi görünebilir diye yazıyorum.code_select arkadaşın dediğine cevap olarak yazdım.

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
randevum sistemi tık başına bundan çok veriyor bence ilgi görmez.Çünkü çok az veriyorsunuz

code_Select

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
randevum clickleri tam sayiyorsa kullanılır ama ben onların sistemini kullanmayı bıraktığım için kendilerini yok saydım... yoksa yazdıklarınızda haklısınız.

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bence gayet guzel, sahte tiklamalardan kurtulmus olursun. Oturup cilgin bir arkadas otomatik uye olan bir programcik yazmazsa (CAPTCHA ile bu problem de cozulur).

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
hdogan' Alıntı:
Bence gayet guzel, sahte tiklamalardan kurtulmus olursun. Oturup cilgin bir arkadas otomatik uye olan bir programcik yazmazsa (CAPTCHA ile bu problem de cozulur).

o konuda da önlemlerimiz olacak
işte normal üyeliğe ödeme yapma nedenlerimizden biri bu zaten.
ne webmasterlar üzülecek ne de bizi üzecekler:)
sonuçta bu bir ortaklık programıdır. açılınca inceleyin, şartlarımıza bakın, değerlendirin, kullanmak isteyen kullanır. hesabına uymayan arkadaşlar için bir şey diyemem tabi:)

teşekkürler

FalconBB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hit olmadan üyelik te olmaz.Önce hiti sağlayacaksınız ardından üyelik gelecek zaten.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
site zaten eski bir site. 15 bin aktif üyesi var. alt yapısı yenilendi. oldukça güzel bir site..
yakında gerekli açıklamalar yapılacaktır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5