İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

webmaster ortaklik

kemalOzturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba,

altta yazmis oldugum domainler icin webmaster ariyorum.
Siteye proje uretecek gelistirecek, icerik ve tasarim ile ilgilenecek.

ucret icin iki secenek var:

1. gelir ortakligi. sitenin reklam yerleri veya kazanci 50% paylasilir.

2. sabit ucret. proje ve icerige gore ucret belirlersiniz veya aylik calisma yapariz.
Lutfen ucretinizi kendiniz bildirin, teklif ver gibi mesajlar gondermeyin.

Tasarim ve icerik kaliteli oldugunda ziyaretci cekebilmek icin cok hit alan siteler(im)de reklami yapilacak.

Eger ilgileniyorsaniz mail veya ozel mesaj gonderin.

saygilar,

spormagazin.com
tvmagazin.com
hamsi.com
silifke.com
mevlana.com
idobay.com
anahaber.com

dewilsdance

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aylık olarak kiralayabilirim aynen ev kiralar gibi %artışıda kira artısı gibi olur yıllık ve noterde imzalarsak sözleşmeyi bazı domainler için 'sabit fiyat' olarak anlaşabiliriz sabit yıllık kira ücretlerinizi yazarmısınız.. (teklif vermeyin yazmıssınız ancak malin degerini malin sahibi belirler )

kemalOzturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dewilsdance' Alıntı:
aylık olarak kiralayabilirim aynen ev kiralar gibi %artışıda kira artısı gibi olur yıllık ve noterde imzalarsak sözleşmeyi bazı domainler için 'sabit fiyat' olarak anlaşabiliriz sabit yıllık kira ücretlerinizi yazarmısınız.. (teklif vermeyin yazmıssınız ancak malin degerini malin sahibi belirler )

ben anlatamadim galiba veya seni anlamadim. ben domainler icin webmaster ariyorum, kiralamiyorum. siteyi webmaster yapacak gelistirecek ve istege gore ya gelirine ortak olacak veya sabit ucret alacak.

dewilsdance

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
haklısınız ben yanlış anlamısım ancak "2. sabit ucret. proje ve icerige gore ucret belirlersiniz veya aylik calisma yapariz." ben aylık sabit ucret belirleriz ve bunu biz size oderiz gibi çalışma yaptıgınızı sandım özür dilerim.

kar ortaklı bir çalışma yapabilirim lutfen özelden devam edelim iyi çalışmalar. ( tabii bunu da belirli bir anlaşma ( yani yasal olarak ) yaparsak olabilir.

iyi çalışamalar...

kemalOzturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar siteler/domainler satilik degildir. kaca satiyorsun sekilde mailler gondermeyin lutfen.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5