İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Webmaster Tools Cevap Ne Zaman Gelir?

siyahh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar;

Son zamanlarda yaşanan hit düşmelerinden dolayı yaklaşık 1-1.5 hafta önce Google'a yeniden değerlendirme isteği gönderdim.Ancak bir kaç sorum olacak.Yardımlarınızı Bekliyorum...

1-Olumlu/olumsuz yanıt tahmini ne zaman gelir?

2-Son zamanlarda hit düşmelerinden dolayı değerlendirme isteği yollayan arkadaşlara cevap olarak ne geldi? Olumlu cevap geldiyse sıralamalarda ve hitleriniz de artışlar var mı?

3-Yeniden değerlendirme isteğinin yanıtı nereye geliyor?

Teşekkürlerimi Sunuyor,İyi Çalışmalar Diliyorum...

m.e.u

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
düzgün bir şekilde durumunu anlattıysan eğer 10-15 gün arasında geri dönüş yapıyorlar. wm tools hesabının baglı oldugu maile ve webmastr tools da mesaj olarak geri dönüş geliyor.
bu şekilde heklink girişimlerini engellettirdim. bu şekilde filtreye giren siteyi filtreden cıkarttım.

siyahh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
düzgün bir şekilde durumunu anlattıysan eğer 10-15 gün arasında geri dönüş yapıyorlar. wm tools hesabının baglı oldugu maile ve webmastr tools da mesaj olarak geri dönüş geliyor.
bu şekilde heklink girişimlerini engellettirdim. bu şekilde filtreye giren siteyi filtreden cıkarttım.

Teşekkürler hocam..

Ne yazdığımı tam olarak hatırlamıyorum :tili:tili

Bakalım yanıtlarını bekleyeceğiz...

buark9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
ya yeniden değerlendirme nereden isteniyor web master tools da göremedim öle bir şey :(

Php Master

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
20 gun sonra
Sitenizi inceledik ve sitenizin Google'daki sıralamasını değiştirecek, webspam ekibi tarafından el ile yapılmış bir işlem bulamadık. Karşılaşabileceğiniz herhangi bir sıralama sorununun webspam ekibinin el ile yaptığı bir işlemle ilgisi olmadığından siteniz için yeniden değerlendirme isteğinde bulunmanıza gerek yoktur.

Elbette, sitenizin sıralamasını etkileyen başka sorunlar olabilir. Google'ın bilgisayarları, arama sonuçlarımızın sıralamasını algoritmalar olarak bilinen bir formüller dizisi ile belirler. Her yıl arama algoritmalarımızda yüzlerce değişiklik yaparız ve sayfaları sıralarken 200'den fazla farklı sinyalden yararlanırız. Algoritmalarımız ve Web (sizin sayfanız dahil) değiştikçe, kullanıcılarımıza en iyi sonuçları sunmak için güncellemeler yaptığımızdan sıralamada bazı dalgalanmalar oluşabilir.

Sıralamada bir değişiklikle karşılaştıysanız ve bunun basit bir algoritma değişikliğinin ötesinde olduğundan şüphelendiyseniz, sitenizin içeriği, içerik yönetim sistemi veya sunucu mimarisinde yapılan önemli değişiklikler gibi başka şeyleri de olası nedenler kapsamında araştırmak isteyebilirsiniz. Örneğin sunucunuz sayfaları Googlebot'a sunmayı durdurursa veya sitenizdeki sayfalarının büyük bir bölümünün URL'lerini değiştirdiyseniz, sitenin sıralaması iyi olmayabilir. Bu makalede sitenizin aramada neden iyi bir sonuca ulaşmadığı ile ilgili diğer olası nedenlerin bir listesini bulabilirsiniz.

Sorununuzu hala çözemiyorsanız, lütfen destek için Web Yöneticisi Yardım Forumumuza bakın.

Saygılarımızla,

Google Arama Kalitesi Ekibi
bunu gönderirler

siyahh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben çok denedim ama değişme olmadı iş gene sende bitiyor

Hocam çok iyi söylüyorsunuz da her değerlendirme isteği yollayanlara bu cevabı veriyorlarsa(genellikle) o zaman biz ne diye istek gönderiyoruz ki?

Cevabınız İçin Ayrıca Teşekkür Ederim...

Php Master

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
sampa8ede804c7a0e68f.jpg

siyahh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
daha cevap gelmedi ama arkadaşın yazdığı gibi bir cevap gelirse düzelme olmayacak heralde :(

siyahh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar konunun üzerinden 5 gün,mesajımın üzerinden 2 hafta çoktan geçti.Hala yanıt yok...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5