İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

WebMaster Yuvana Geri Dön!

PhpMania

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Artık İyinet Üyeleri İçin Bir Fırsat Doğmuştur.

Başka Bir "Çocuk Wm Forumu" yeni bir oyun başlatmıştır. :D Buna göre silver ya da gold üyelik almayan üyeler kendilerine verilen repi görememekteler. Boş yere verilen repler şikayet edildiğinde ise forum yönetimi tarafından hiç bir işlem yapılmamaktadır.

Buna Göre, bu forum üyelerinin bu forumdan üyeliklerini sildirmelerini, eski yuvalarına geri dönmelerini izlemeye başladık.

İyinet'e Tekrar Hoşgeldiniz!

efekentli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Hem diyorsun ki -rep verenleri göremiyoruz, şikayetler dikkate alınmıyor ve forum çoluk çocuk foruma döndü.Ondan sonra üyelerin geri dönmelerinden bahsediyorsun.Ne alaka anlamadım.Madem hala çoluk çocuk forumu neden geri geliyorlar ? Oyundan filan bahsediyorsun ama ben ne demek istediğini anlamadım :)

PhpMania

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hem diyorsun ki -rep verenleri göremiyoruz, şikayetler dikkate alınmıyor ve forum çoluk çocuk foruma döndü.Ondan sonra üyelerin geri dönmelerinden bahsediyorsun.Ne alaka anlamadım.Madem hala çoluk çocuk forumu neden geri geliyorlar ? Oyundan filan bahsediyorsun ama ben ne demek istediğini anlamadım :)

ufak bir anlatım bozukluğu... düzelttim.

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
gariban bir iyinet üyesi ve bir webmaster. bir hata mı yaptım?

Hmmm.. jeton biraz geç düştü.
İyinet'e dönüş kararı aldınız yanlış anlamadıysam? :)
Yalnız her ne olursa olsun, buraya dönüşünüz başka bir forumu karalayarak olmamalı bence.

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Boşverin dostlar herkesin sitesi kendine:D biz keyfimize bakalım foruma yani

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
2.mesajında anlatım bozukluğu düzelttim demişsin ama ben yine anlamamıştım :)
Tabi okuyan herkesin diğer forumlardaki düzeni bildiğini varsayarak yazdığın için herkes anlamaz (mesela ben)...
Neyse diğer arkadaşlar yardım ettide anladım :D
Demek başka forumlarda durumlar böyleymiş :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5