İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Webmasterlar İçin Half Life ve CS 1.5 :)))

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Merhaba arkadaşlar...

27.06.2010 tarihi itibarı ile Half Life serverımızı açmış bulunmaktayız.
30+2 Kişilik kapasiteli olan server sadece forumlardan ve çevremizden gelecek arkadaşları barındıracak umarım.

Half Life ip Adresi:212.175.66.204 veya hl.elitwm.com
Counter Strike ip Adresi:212.175.66.204 veya cs1.elitwm.com

Umuyorum ay başında CS 1.6 olan bir server daha olacak. CS 1.5 serverı kardeşime karne hediyesi olarak açmıştım, belki bilenler vardır. Ama Half life yalnızca bizim için. :) En azından şimdilik. Ve bence zaten CS asla HL gibi olamaz... :D

Herkese iyi eğlenceler :)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Oyyy oyy oyyy çocukken ne oynardım halfı yaa...Olmuştur 7-8 sene.Tatilde olmasa millet girer oynardık valla.Cs nin yeri ayrı half life ın yeri ayrı , o halfdaki dinamik cs de yok .Hatırlarımda balkondan atlar alta düşene kadar 3 adam vururdum:D

Tek hatırladığım harita yerde böyletopu olan iki tane kule vardı bişeye basınca kalkanları kapanır füze düşerdi herkez ölürdü:D

catlakcocuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
Hayatımda oyun oynamadım çocukluğumu bile yaşamamışım :(

Endipnot : Bilgisayar oyunları oynamadım, genelde çocukken sokakta oynardık :)

netster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
aaa güzel olmuş ya bende tam sıkıntıdan cs1.5 kurmuştum botlarla beraber kapışıyorduk. gelirim arada bir :)

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Yok abi yok :)
Half life cidden bambaşka. Ölünce milleti beklemiyorsun, aman o dost bu düşman ayrımı yok. Kimi buldun ona sık. Hele bir de eline leviyeyi alınca oy oy oy :D

Şu an CS'deyim. Çocuklar aşmış olayı. Adminlik fiyatlarını bile yazmışlar! :gül: Ama half life bambaşka... Oyuna girecek olanlar varsa bir saat kararlaştırıp hep birlikte hl'ye dalalım? :eek:

thuqx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
güzel düşünce, en azından sıkıldığımızda sıkıntımızı giderecek bir oyun odamız var. teşekkürler düşünceniz için.

netster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
şu anda oyundayım bill diye birisi beni mahvetti :( özlemişim cidden hl yi. yıllar oldu ilk defa oynuyorum

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
CS özledim isterseniz akşam 8-10 kişilik cs atarız nasılsa server var :=) Akşam dediğin 1 den sonra olsa iyi olur.

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
İnanılmaz keyifli :D
Bunu neden daha önceden yapmadık ya :'(

netster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
Şöyle bir zaman belirlesekde hep beraber doluşsak. İşi gücü bıraktım oyun oynuyorum :)

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
eskiler bilir manyak oynardım ah ah mathiaxbars'ı ne ezerdim yahu

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Hepimiz uygun olursa gece oynayalım kaç yıldır oynamıyorum valla bende.

T

trgy

Misafir
Gece 1 gibi oralarda olurum. Şimdi uyumama gerekli saat 01:00 a maç ayarlayın oynayalım. :p

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Cıx... Ekip işi kavga çıkarır... 01:20'de gelmek isteyen herkes Half lifeta olsun; botebox veya crossfire'da çarpışalım :)

netster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
evet evet half life yapalım en azından bekleme felan yok uyumadan yarım saat felan vurayım sizi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi