İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Webmasterlar Kendinize Gelin..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

PieRLuGi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya anlamıyorum ben sizi,
Millet kurnazlık yapmışsa size ne ?
Milletin kazandığı parada gözünüz mü var ?
bırakın bunu google kovalasın, onlar bulsun millet nerde yanlış yapıyor diye ? siz milletin adreslerini veriyorsunuz burda, google da banlıyor, siz boyle yaptıkça size altın madalyamı takacaklar sanıyorsunuz.. Her kes işine baksın ya.. Burada eleştirin ama milleti rencide etmeyin, kimsenin kuyusunu kazmayın, en azından adresleri vermeyin...

TURKUN TURKTEN BASKA DOSTU YOKTUR..!! unutmayın...

KaPPaDoX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hileci Adam En yakınınız bile olsa şikayet edilmesi gerekir.
Yoksa kalkıp biz türküz hile yapan türkü şikayet etmeyelim mantığıyla yaklaşırsak hiç bir yere gidemeyiz...

Yani Kısaca Söylediklerin Saçmalık...

P

Picoo

Misafir
yok :) benim turklerden yedigim kazıka bakarsan bayagı bir var. o konuda yanlışsın.benim için insan insandır ayrımcılık yapmam

DeviLLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yeni bi spekülasyon :p bence bu konu kapanır..

caper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şaçmalıktan öte bir şey değil. Bende adwords ile çalışıyorum, bende para veriyorum. Forumda çoğu kişinin reklamı vardır google. Onlarda para veriyor.

Hile yapanların kazandığı para belkide bizim cebimizden gidiyor. Belki bir ay sonra belki sende google'a reklam vereceksin. O zaman görürüm ben seni.

L

LibRa

Misafir
Yoq Kapanmayla Alakası Yoqta adam dogru diyor Sizene Kardeşim hileyi yapan yapiyor bence benim temennim adamlar kiskaniyor kendileri kazanamiyor ki bunlar turk olamaz kiskanmak ayri bi dert zaten . neyse :) ben bişey demiyorum.

caper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
LibRa' Alıntı:
Yoq Kapanmayla Alakası Yoqta adam dogru diyor Sizene hileyi yapan yapiyor bence benim temennim adamlar kiskaniyor kendileri kazanamiyor ki bunlar turk olamaz kiskanmak ayri bi dert zaten . neyse :) ben bişey demiyorum.

Nasıl bir mantıkdır bu!

Bunlar Türk olamaz ne demek?
Sana göre Türkler tüm haksızlıkları uzaktan mı izler?! Ancak kendisine zarar geldiği zaman mı atağa kalkar?! Böyle yapıla yapıla Türkiye yeteri kadar zarar görmedi!

Bu tarz konuların içine Türklük katmasanız olmaz zaten, sebebide sırtınızı dayayacağınız bir destek bulmak.

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hile yapanı deşifre etmek ne kadar doğru veya yanliş bılemıyorum ama bunun içine turkluğu neden katıyorsunuz? Yoksa ben hilemi yaparım turkum sizden başka, sizinde benden başka dostunuz yok. ele ele verelim birbirimize destekliyelim hile yapalım kampanyasınamı geldik?

PieRLuGi' Alıntı:
TURKUN TURKTEN BASKA DOSTU YOKTUR..!! unutmayın...
saçmaliğin bu kadarıda olmaz.

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
PieRLuGi' Alıntı:
ya arkadaşlar konu türklük değil konu birlik beraberlik..
son zamanlarda gördüğüm en saçma post, bir de çok haklıymışsın gibi, sanki milleti hile yapmamaya teşvik eder gibi "webmasterler kendinize gelin" diye başlık açman tam bir komedi, hani 18 -19 yaşında biraz daha toy bi şey olsan anlayacam ama 23 yaşındasın ve hala etik denilen kavram yeterince gelişmemiş, hem türkün türkten başka dostu yoktur diyorsun hem de türk reklam verenlere kazık atılmasını onaylıyorsun, kendiye bu kadar çelişen kaç adam vardır merak ediyorum. bi şeyler yazmadan önce düşünmeyi öğrenmeni tavsiye ederim.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Hile yapani ve destek vereni sikayet etmeye cekinmeyin.
Bunun komsunuzun evine giren hirsizi sikayet etmekten hicbir farki yoktur.
Bugun komsunuzun evine giren hirsizi gorup banane derseniz, yarin sizin evinize girecektir.
Internet ortaminda bugune kadar Turkiye kaynakli hileler, Turkiye'ye yeterince zarar verdi. Sunun surasinda kala kala 3-5 reklam veren var Turkiye'yi banlamayan.
Madem Turkun dostu Turktur diyorsunuz, o zaman webmasterlari korumak da size/bize dusuyor. Hilecileri korumak degil.
Bir de su at gozluklerini cikartin, globallesen internet platformlarinda irk, din vb... ayrimlari yapmayalim.
Durust calistiktan sonra butun dunya bizimle is yapar, iste Turkiye'nin ihtiyaci olan da budur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5