İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Webmasterlar Mutlaka Okuyun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslarım bugune kadar cok yakındınız sponsorlar hakkında yarından itibaren telefonla sifre satma sitem acılacak ödemeler 15 günde bir yapılacak bu kararı sizlerden aldıgım güvenle verdim umarım beni bu yolda yanlız bırakmassınız

fikirlerinizi ve desteklerinizi bekliyorum

lütfen buraya yazınız.

Z

Ziyaretci.info

Misafir
cahveci' Alıntı:
Arkadaslarım bugune kadar cok yakındınız sponsorlar hakkında yarından itibaren telefonla sifre satma sitem acılacak ödemeler 15 günde bir yapılacak bu kararı sizlerden aldıgım güvenle verdim umarım beni bu yolda yanlız bırakmassınız

fikirlerinizi ve desteklerinizi bekliyorum

lütfen buraya yazınız.

Ne şifresi tam bi açıklar mısın ?

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Normal Telefon edip sifresini alacak ve bu sifreyi yazdıktan sonra içeriğinize ulasabilecek veya bizim verdiğimiz içeriğe ulasacak kullanıcı

Z

Ziyaretci.info

Misafir
cahveci' Alıntı:
Normal Telefon edip sifresini alacak ve bu sifreyi yazdıktan sonra içeriğinize ulasabilecek veya bizim verdiğimiz içeriğe ulasacak kullanıcı

Herhalde üye başına ücret ödenecek ?

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
içerik te hersey olacak aklınıza gelen cep logo melodi muzik eg-zotik ve siz isterseniz kendi sitenize ulasım içinde koyabileceksiniz

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
telefonda şifreyi alacak 5 milyon tutacak bu bu sifreyle siteye girip bir gün boyunca yararlanacak

B

Bohemlife

Misafir
dialer ın " çağdaşlaşmış" halimi bu nedir:D
telefonla şifre deyince lastik gibi olur. her yana çekilir

C

cappytoi

Misafir
valla çok açıkgözsün sevgili cahveci eğer durum böyleyse ki sanırım böyle çünkü açıklama yapmaktan pek bir kaçıyorsun :)

Alonson

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
anlattığı olay www.telefondasifre.com'un sistemine birebir benziyor. ama hemen yüklenmeyin arkadaşa belki buna benzer bir sistem kuracak. umarım :)

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla su an 2 proje var ben telefondasifre.com dan alsam dahi onlardan para alınmasada cebimden ödeyeceğimi bir cok kişi biliyor ve güveniyor ikincisi paswordbyphone.com dan da basvuru yaptım iki tarafta olabilir 0 dan bir site değil sonucta ben forumdan bana güvenen 7-8 siteyle beraber yurumeyi düşünüyorums kazanc ortak olarak aklımdaki proje bu isteyen gelir konusur ama lütfen sözlerinizi secerek ve tartarak konusun ben bugune kadar kimsenin hakkını yemedim veya kandırmaya calısmadım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5