İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Webmasterlar Sayfanızı Encode Edin Sitenizin tasarımı Çalınmasın !!

KIZILKURT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu programla sayfanız html olsa dahi sayfanızın kaynak kodu görüntülenmez. görüntülenir ama kodlar bozuk gözükür(ama sayfanız düzgün olur)

Ayrıca sayfaya şifre bile koyabilirsiniz yani koyduğunuz şifreyi bilmeyen kişi sayfanın içeriğini göremez. Bu özellik normal html kodlarında da vardı ama adam htm yi indirip kaynak kodlarından öğrenebiliyordu ama bu programla o da şifrelendiği için o da olmuyor :D

Program ile alakalı soruları burdan ya da msn den yapabilirsiniz. Msn : [email protected]
Yapımcı : www.antssoft.com
Programı indirmek için TIKLAYIN

symbiantech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kopyalamak isteyen herşekilde kopyalar işi bilsin yeter benzer programlar çok var piyasada paylaşım için teşekkürler.

THR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hehe o nasıl gizlene biliyosa o şekildede açıla biliyor :D :D bende zamanında denemedim sonra tersini yapan bir program açtı :D

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Peki şifrelenmiş sayfalar googlebot tarafından hatasız olarak analiz edilebiliyor mu? Eğer cevap hayır ise, zaten bunu yapan bir çok program var ortalıkta.

KIZILKURT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
elmasgunes' Alıntı:
Peki şifrelenmiş sayfalar googlebot tarafından hatasız olarak analiz edilebiliyor mu? Eğer cevap hayır ise, zaten bunu yapan bir çok program var ortalıkta.

aha bu dediğin aklıma gelmemişti valla hiçbir şekilde fikrim yok ama herhangi bir sayfasının çalınmasını ve indexlenmemesini isteyenler için ideal

mesela js kodlarını

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kodları ancak amatörlerden saklarsınız.İşi bilen (örnek:elmasgunes gibi) adamlara kod falan fayda etmiyor.

KIZILKURT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
symbiantech' Alıntı:
kopyalamak isteyen herşekilde kopyalar işi bilsin yeter benzer programlar çok var piyasada paylaşım için teşekkürler.

hayır işini bilen kopyalamaz işini bilen kopyalattırmaz

sağ tuşu kilitledi mi + kodları gizledi mi hiçbir şekilde kopyalayamıaz

Tyranid' Alıntı:
hehe o nasıl gizlene biliyosa o şekildede açıla biliyor bende zamanında denemedim sonra tersini yapan bir program açtı

bu şifrelemeyi çeşitli programlar yaptığı için hepsi ayrı ayrı şifreliyorlar yani programa bağlı. hangi metod şiresi ile şifreleyeceği

piyasada html decoder var ama bu decoderlar sadece encode eden programların decode özelliğinin olması ama dediğim program da decode özelliği olmadığından decode edilemez

Yani kısacası bu verdiğim program ile encode edilmiş bir sayfanın decode edilmesi imkansız(program coderlarından başka)

hatalıysam özür

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
KIZILKURT' Alıntı:
hayır işini bilen kopyalamaz işini bilen kopyalattırmaz

sağ tuşu kilitledi mi + kodları gizledi mi hiçbir şekilde kopyalayamıaz

Hadi bir oyun oynayalım :D Siz kodları şifreleyin, biz de forum kullanıcıları olarak çözmeye çalışalım.

Kodları çözene benden 1 sakız :p

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şifre MD5 ile kriptolanarak saklanmış, bu yüzden şifreyi çözmek imkansız gibi bir şey.
Kod:
if(p==lisanssız||hex_md5(p)!="3150bd624f68fabe5a077a1b2acfdf56"){alert("Incorrect password!");window.location="about:blank"}

Fakat benim esas ilgilendiğim, şifre doğruysa yapılacak olan işlem. Şifre doğru olunca, herhangi bir sayfa açılmıyor, boş olarak kalıyor.

İstersen şu şekilde yapalım, sen bir sayfayı encode et. Hatta istersen şifre koruması da koy. Biz de sayfanın html kodlarını bulmaya çalışalım. Bu sefer bana PM ile şifre göndermezsen sevinirim :)

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
elmasgunes' Alıntı:

+888888888888 googleda işe yaramıyor bunu yapın google ı unutun

KIZILKURT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyide cahveci dostum her şey de google tarafından indexlenmesi gerekmiyor

mesela js kodları

yalnız elmas gunes bu özellik var ama service pack 2 tarafından engellediği için orda kabak gibi o html gözüküyor :D malesef :D ama dur yapmaya çalışırız

KIZILKURT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bedavaonline: linki düzelttim

elmasgunes : dediğini yapıyorum sayfaya şifreli yazı koyacam bakalım bilen olacak mı :)

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu program bende varmış. Daha önce kullanmıştım işimi görmemişti.
Sayfaya şifreli giriş koymanın da bir anlamı yok, şifre sorulmadan da sayfaya girilebiliyor.

KIZILKURT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ağğğğğğğğğğğhhhhh :(

Harbiden çalışmıyormuş tasarımın kodları gene gözüküyor :S

lakin js kodlarını galiba adam akıllı şifreliyor

http://linux.hostticaret.org/~realcrac/anasayfaphp.htm

burda açılış sayfası yapıyor lakin kodlarda klarnet le adı geçen herhangi birşey yok

neyse programı yarın bir daha temiz kafayla inceliyim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5