İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Webmasterlar sitenize Sponsor (JPDS)

H

hibrahim

Misafir
ethemgulden lütfen yanlış bilgiler vermeyelim daha yeni ödeme yaptı diyorsun ki bunu hiç snamıyorum eğer gerçekten doğruysa çek veya paypal ödemesi göster.. 1.33 cent veriyor diyosun bırak 2 centi jpds 0.02 cente bile düşüyor:)

M

malatyasporlu

Misafir
hibrahim herkes jpds nin ödeme yaptığını bilir...

daha önce ben çek görmüştüm

böyle saldırmana gerek yok..

H

hibrahim

Misafir
ben ödeme yapmıyor demedim ki.. ama sanırım ethem gulden yeni bir arkadaş ödeme almış olması biraz zor ihtimal geldi o yuzdne söyledim artı ethemgulden ödeme aldım diyor aldıysa göstersin ben turkiyeden jpds firmasındna çek alanı görmedim en başta birisi bi arkadaşıma ödedi dedi o kadar.. doldurmak çok zor biraz hitiniz artınca ppc oranı düşüyor bende en son 0.02 cent di yani düşün artık 50 tane tıklama göndercem ki bu da yaklaşık 500 hit demek sitem için. ben 1 cent kazanıcam ve bu 1 centten 100 tane olcak 1$ olcak ne oldu 500*100=50000 hit göndercem bana 1$ hadi bilemedin 5$ vercek payout 50$ zaten..
neyse ben karalamıyorum eğer aldıysa göstersin sadece referal toplamak için buraya yanlış bilgiler yazmasın

H

hibrahim

Misafir
artı siteye yani jpds ye yeni üye olduğu ref id dende belli 2522 :)

M

malatyasporlu

Misafir
aslında ha,klısın zor kazandırıyor ama ödeme yapıyor...

E

ethemgulden

Misafir
Ben almadım..

ibrahim arkadaşım ben ödeme almadım sanırım yazım yanlış anlaşıldı diğer forumlarda alan arkadaşlar var bende onu belirtmek istedim.Yani gerçekten ödüyor onun için güvenilir ve ödeme yaptı yazdım.Yanlış anlaşılma olmasın evet daha geçen gün üye oldum.Çünkü düzenli ödeme yaptığını ögrendim.

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şu ana kadar ödeme alanı ben de görmedim. benim jpds'te 34 $ 'ım var. ama artık reklamını yapmıyorum. çok fazla ziyaretçi göndermeme rağmen çok az ödüyor. resmen sömürüyor. güvenilirliliği de tartışılır.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
bu siteyi ilk ben tanıtmıştım ve forumdan bir arkadaşımız (capturemaniac) çekini alıp bozdurup bi güzel yedi. ben boş konuşmadım hiç bir zaman ve hala bu siteyi şiddetle tavsiye etmekteyim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5